Arma Trak

@olalija
Nigde vozam je u kabini. Planiram da je stavim ili na auspuh ili unutar kabine na retrovizor. Nisu predvideli prwdnju tablicu.

Trazi napismeno to od proizvodjaca i nemoj ni da je postavlja jer ces naleteti na nekog ko ce da te muci jer ti je tablica na auspuhu ili retrovizoru.

Ovako potvrda od proizvodjaca da nema mesta za prednju tablicu pa nek se pocesu sta su dopustili da se uveze :osmeh: jer su kao X puta do sada dozvolili uvozniku da na trziste pusti masinu koja odstupa od vazeceg zakona.

Zakon jasno kaze

"Registarske tablice pričvršćuju se na motorno i priključno vozilo tako da obrazuju pravi ugao sa vodoravnom osom puta, a vertikalno tako da nisu savijene ili na drugi način deformisane. Moraju biti pričvršćene na mestu koje je predvideo proizvođač vozila i to tako da su dobro vidljive i čitljive, da nisu zaklonjene, dodatno presvučene ili prekrivene bilo kakvom materijom"

Dakle proizvodjac nije predvideo i stavio sam je tu tj nigde :osmeh:
 
Da li poslati dopis Armatracku ili Agrotechu? Na vecini novih traktora nema mesta za tablicu.
 
Meni nikad nije bilo jasno da li se po zapadu registruju traktori i kombajni, jer kad gledam snimke na YT retko gde sam video tablicu, prednju skoro nigde.
 
Evo kako sam napravio nosač

IMG-20181225-132242.jpg
[/URL] [/IMG]
 
I mene čudi zašto dve table za traktor jer kod nas odkad pamtim samo jedna i to manja ko za motocikl.Još u bivšoj jugi je isto bila samo jedna.Za traktore i motokultivatore do 15konja registracija nije potrebna,samo trokut isto i za prikolice do 5 tona ukupne nema registracije samo sva signalizacija,trokut-uradno bi morala bit homologacija a registracija ne.
 
Kod mene na traktoru nema mesto predvidjeno za prednju tablicu tako da je nisam ni stavljao,samo zadnju imam.nisam imao problem mada me policija nikad nije ni zaustavila!
 
Isto tako. Necu da je stavim ni zbog zaklanjanja bilo kakvog pogleda ili narusavanja izgleda traktora

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh