Suzbijanje korova u kukuruzu nakon nicanja KWS uljana repica
Strana 22 od 22 PrvaPrva ... 12202122
Rezultati 421 do 433 od 433

Tema: Arma Trak

Član bojcetic avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Poruka
    12,656
    Zahvalio se
    4,304
    Zahvaljeno 5,693 puta na 2,963 poruka
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Meni je zveknulo 2 creva i oba su zamenili u 24h.

Ono sto sam nezadovoljan je vazdusni filter, jer prlja unutrasnji i tu bi molio ostale vlasnike da mi se jave da vidimo sta sa time. Taj C 15 300 jednostavno koji god stavim (Mann, Erkunt) isto mi se desava. Proveravao sam dihtuje dobro znaci odlivak plasticni ne propusta nego je filter redak. Ako neko zna sa kojim filterom to da zamenim, NECU DA MI PROPUSTA na unutrasnji nista. Na svim 854 je isti slucaj ne samo na mom traktoru. Ljudi to teraju tako, ja sam navikao na CNH traktorima da to bude savrseno cisto i necu drugacije da prihvatim.

Agrotech je to uneo u zabelezbu i spremni su da zamenu komplet plastiku i filtere ali sta to vredi, kada ce staviti identican kakav imam?

Član
    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Poruka
    946
    Zahvalio se
    161
    Zahvaljeno 195 puta na 150 poruka
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Cudni problem,taj sekundarni filter je prvenstveno zamisljen kao osiguranje u koliko se desi problem sa primarnim ili nepravilnim montiranjem...ne utice na povecavanje same filtracije sistema,sam donaldson je izbacio tu informaciju tako da bi taj 1 trebao dobro obavljati posao.

Član bojcetic avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Poruka
    12,656
    Zahvalio se
    4,304
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Donaldson nisam probao, ali je skup sport to probanje. 3000din je spoljni filter i 1000din unutrasnji. Vec imam nekoliko kompleta pa mi dodatni ako ne uradi nista novo ne treba.

0641790180 slobodno se javite ako je neko resio problem. Uljni filter je tata i mama ali dok je u garanciji ne smem prepakovati.

Član Goran G. avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Poruka
    5,366
    Zahvalio se
    3,248
    Zahvaljeno 3,180 puta na 1,263 poruka
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Citiraj Citiram: bojcetic Pogledaj Poruke
    Donaldson nisam probao, ali je skup sport to probanje. 3000din je spoljni filter i 1000din unutrasnji. Vec imam nekoliko kompleta pa mi dodatni ako ne uradi nista novo ne treba.

0641790180 slobodno se javite ako je neko resio problem. Uljni filter je tata i mama ali dok je u garanciji ne smem prepakovati.
    da je taj uljni ikada bio"tata i mama" jos uvek bi ga ugradjivali

Član nikola indjija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Poruka
    6,544
    Zahvalio se
    1,965
    Zahvaljeno 2,499 puta na 1,070 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citiraj Citiram: bojcetic Pogledaj Poruke

Meni za hurlija 7500 ta dva filtera

Član Optimista avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Poruka
    226
    Zahvalio se
    86
    Zahvaljeno 169 puta na 55 poruka
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Malo pre sam citajuci po netu naisao na podatak da je mahindra 2017g kupila Erkunt! Da li jos neko ima tu informaciju?

https://www.dailysabah.com/automotiv...ny-acquisition

Drugo jos interesantnije da je erkunt 2013godine po licenci pravio Lindnerov traktor:
    https://tractors.fandom.com/wiki/Erkunt_Kudret_100T

https://youtu.be/ebadJ6FPXkQ

Član
    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Poruka
    1,895
    Zahvalio se
    2,052
    Zahvaljeno 795 puta na 420 poruka
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Samo da ne bude jednog dana kad se nesto pokvari da covek mora da kupi nov traktor jer delova nema {fabrika je radila 2 god pa je druga kupila }

Član
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Poruka
    64
    Zahvalio se
    23
    Zahvaljeno 24 puta na 12 poruka
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ne bi trebalo posto se sastavlja od delova koji idu i na druge traktore.Malo ima delova koji idu samo na Arma Trak

Član bojcetic avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Poruka
    12,656
    Zahvalio se
    4,304
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Armatrac moze da ugasi firmu moce se servisirati. Motor, menjac, hidraulika je od poznatih firmi. Lezajevi su u metrickim jedinicama tako da ima na svakom cosku.

Član
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Poruka
    927
    Zahvalio se
    2
    Zahvaljeno 179 puta na 104 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citiraj Citiram: Sudarski Bojan Pogledaj Poruke
    Samo da ne bude jednog dana kad se nesto pokvari da covek mora da kupi nov traktor jer delova nema {fabrika je radila 2 god pa je druga kupila }
    Za svaki model bilo kog proizvodjaca mora da postoje rezervni delovi koji ce da ispostoju garantni rok.Dakle od dana kad je poslednji model proizveden pa narednih 5 godina mora da postoji zaliha originalnih rezervnih delova za taj model.Tako da mogu da se preprodaju koliko im volja.

Član
    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Poruka
    1,895
    Zahvalio se
    2,052
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ali vecina nas kupuje traktor na duzi rok od 5 godNaravno niko nemoze znati sta ce biti za toliko vreme

Član Attila avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Poruka
    2,059
    Zahvalio se
    398
    Zahvaljeno 755 puta na 293 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ne razumem šta se opterećujete time za delove bar sad ima radionice za svašta da naprave deo ako ne može da se nabavi. Šta vredi za rusa da ima na svaki malo bolje snabdevenijoj radnji kad je kvalitet istih očajno i po obradi a dešavalo se da i po dimenziji ima odstupanje.

Član
    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Poruka
    1,895
    Zahvalio se
    2,052
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Citiraj Citiram: Attila Pogledaj Poruke
    Ne razumem šta se opterećujete time za delove bar sad ima radionice za svašta da naprave deo ako ne može da se nabavi. Šta vredi za rusa da ima na svaki malo bolje snabdevenijoj radnji kad je kvalitet istih očajno i po obradi a dešavalo se da i po dimenziji ima odstupanje.
    U pravu si ,nisam mislio nista lose samo naglas razmisljam

Strana 22 od 22 PrvaPrva ... 12202122

Dozvole pisanja

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete odgovoriti u temi
  • Ne možete postavljati atačmente
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •  
Svi postovi su vlasništvo njihovih autora. Poljoinfo.com ne garantuje tacnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo cijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju izmedu registrovanih clanova.