Okupljanje članova Poljoinfo foruma 26.12.2015

Matić

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
43.050
Lokacija
Sremski Mihaljevci
Dakle kako naslov i dogovaranje kažu okupljanje se organizuje 26-og tekućeg meseca.Okupljanje će biti standardno u Novome Sadu a gde tačno još nismo odlučili.Ko ima volju i želju da dođe na druženje,tolking i krkenzi ol dej treba da se javi u temi da bi se znao tačan broj sedećih i stajaćih mesta prilikom rezervacije.

Skup je u 13h.
- Kafa,caj i ostala pica.
-13:30 - 14h dodela poklona od komanije Elixir za sve prisutne,prezentacija i dodela nekoliko malo vrednijih poklona za srecnike.
-14:30 rucak koji obuhvata mesano meso,prilog i salatu,a kasnije neka torta za desert.
- Pricanje i druzenje dok zene ne pocnu da zivkaju(ko je ozenjen).
:osmeh:

Ko zakasni na glavni rucak kasnije ce dobiti svoju porciju,tako da niko nema razloga za brigu,a Manjevic ce dobiti postan rucak.

 
Poslednja izmena od urednika:
Ja cu doci ako se javi jos neko sa mog kraja, naprimer iz Negotina. Da ne idem sam toliko put. Ili cu videti sa Panticem, mozda ce hteti on.
 
I ja oćem !:ppozdrav: Smatram da sam dobar poznavalac lokala u NS, samo kakav vas tip lokala zanima ?
 
Poslednja izmena:
Jes* malo daleko ali namjeravam da dolazim u potragu za šine bubnja pa bi moglo i na taj datum ako nebude velikog snijega baš u to vrijeme.
Koji je zadnji rok za prijavu?
 
Posto imamo naznake da ce nas bitimanje,nego prosle godine Siki je mali,pa sam u pregovorima za restoran Elite u NSu(imamo preporuku od jednog forumasa koji je dobar sa vlasnikom,tako da nam nece uvaliti koske i odrati kozu).
Za sad su dolazak potvrdili:
1 Culy
2 Novii
3 Matic
4 Branko
5 Kameni
6 Goran G
7 Sale Ratar
8 Zarkovmali
9 Baderljica
10 Peto1
11 SlobaNS
12 Sava Bata
13 Dusko58
14 Bubu
15 Vojvodjanin
16 17 Spajici X2 :osmeh:
18 Pantic
19 Manjevic
20 Muccobieno
21 Nikola Ilic
22 Dragan18
23 Slobapatrola
24 25 Frkani X2
26 Milos M.
27 Pajac
28 PG Krnac
29 Matke
30 Ichbinmilan
31 Zcurcic
32 Shale
33 Okrim
34 Ivan-Sakule
35 Rodic
36 Deda Lala
37 Spajkijev kum
38 Mladen87
39 North Army
40-41 Abro

Skup je u 13h.
- Kafa,caj i ostala pica.
-13:30 - 14h dodela poklona od komanije Elixir za sve prisutne,prezentacija i dodela nekoliko malo vrednijih poklona za srecnike.
-14:30 rucak koji obuhvata mesano meso,prilog i salatu,a kasnije neka torta za desert.
- Pricanje i druzenje dok zene ne pocnu da zivkaju(ko je ozenjen).
:osmeh:

Ko zakasni na glavni rucak kasnije ce dobiti svoju porciju,tako da niko nema razloga za brigu,a Manjevic ce dobiti postan rucak.

 
Poslednja izmena:
Pantic I ja cemo najverovatnije doci. Ako budemo mogli.
Do kada treba da javimo?
 
Imate fore za prijavu jos celu sledecu nedelju.
Poenta je sto smo prosle godine isli na blef pa je bilo tesno,pa zato ove godine treba iz ranije da se zna konacan broj kako bismo dogovorili u restoranu brojno stanje jer nije isto 10 i 30 ljudi.
 
Poslednja izmena:
Pisite Pantica, mene.
Ako jos nekog ima sa naseg kraja, moze da krene sa nama. Ima jos dva slobodna mesta.

- - - - - - - - - -

Dolazi sa nama i clan nedeljkosavic012.
 
Malo je off od ove teme,da li neko dolazi u sredu na Ribarac u NS na 4.forum o šećernoj repi?
 
Nazad
Vrh