KWS hibridi

Jako rodan kukuruz, mi smo uspevali samo po 2.5kj brati sa Zmaj 221 dok smo ga radili u klipu. Berac je morao biti maksimalno utegnut da bi branje islo dobro. Nama komusacki sto nije bio bas za ponos, pa su zene u usitovaru se namucile prilicno. Kada smo presli na NS berac se preporodio.
 
3381 Stabilan, adaptibilan i proveren, jedino obrati pažnju na seme pošto ga ima u prodaji iz 2013- 2014g to jest klijavost i energiju a za kamparis neznam šta da ti kažem.
 
Stigla nova roba direktno iz svabiju
a13f7d14779350f8f22c0405e80805cf.jpg


Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk
 
Na koliko razmaka sejete ranije fao grupe 300-400? Imam od njih balasco i 3381.
 
Zdravo svima. Imam 2-3 parcele koje su barustine, cim malo jaca kisa tu lezi voda, mozda ce tek za koji dan moci da se poseje, radi se o 5-6 klasi zemlje. Inace zemlja se dobro djubri stajnjakom i azotnim djubrivima. U godinama sa normalnim padavinama ume da izbaci dobar rod kukruza a u susi isto. Citao sam temu unazad i odlucio se za kws hibride fao 400 ili fao 500 ako neko ima neki predlog nek napise. Za berbu u klipu, sejao sam ranije kermes, tezak je za branje. Dakle treba mi nesto sto dobro podnosi stresne uslove. Blizu sam Sapca tj mesto izmedju Sapca i Valjeva.
 
Nazad
Vrh