KWS hibridi

Nema sta da vrbuju sve je transparentno. Hemija ce biti Bayer kao i do sada, seme zasticeno insekticidom. Predusev soja. Od kukuruza se zahteva samo da pruzi maksimum sto moze.
Ne bojim se ni ja za Svabu ipak je to Deutsche gemacht ali poucen iskustvom ima jaaaako tezak zadatak da pobedi ove sa drugog kontinenta.
 
Kerbanis odlicna hibrid,mozda jedan od TOP 5 hibrida sto se svih karakteristika tice u Srbiji...Kraci klip,pun do gore,dosta redova zrna,zrno krupno,zdravo,sapurina tanka.Podnosi lepo i susu,tako da...vredi probati par kesa i sam se uveriti
 
Imao ga 2015 i brao usluzno 2 njive losa iskustva u pr sezoni,njive su bile na razlicitim krajevima tako da mislim da kisa nije bila jedini faktor u losem prinosu
 
Konfites je mozda da probate ko zeli. Meni je sugerisano taj i jos jedan (sad ne mogu da okinem kako se zove).
 
Mikado,p0412 i zp560 idu u dvoboj za silazu,a 560,606 i kerbanis za branje,razmisljao sam i ja o kolumbarisu posle predloga kolega sa foruma,neko to mi je rani fao,meni treba za klip:ppozdrav:
 
Stiglo seme KONFITES
3995.jpg

29vctft.jpg

10p25ok.jpg
 
3381 ili Karmas?Sta mislite koji je bolji za tesku zemlju 6.klase.Branje berac.
 
Poslednja izmena:
Lepo izgleda,gledao sam deklaracije i Karmas nema bas neko zdravstveno stanje,ustvari koliko to i utice na sam tok rasta i zrenja.
 
Nazad
Vrh