KWS hibridi

Ako neko bude u mogucnosti nek mi slika kws 3381 da vidim kako izgleda klip,hvala unapred...
 
Ako neko bude u mogucnosti nek mi slika kws 3381 da vidim kako izgleda klip,hvala unapred...
Ti ako zelis lep na oko klip onda sadi FAO 600 i to Kermes
Trazio si preporuku za 300-400 frupu zrenja gde klipovi nisu za diku ali uz dobar sklop daju zadovoljavajuci prionos,prosle sezone u PSS Subotica 3381 je bio rekorder u borbi sa svim FAO grupama zrenja
 
Mi smo imali KWS 3381,
obrali smo pre 7 - 8 dana.
Napravili smo gresku u startu jer smo sejali na 32 cm, sto je retko.
Prosecan klip, zadovoljavajuci rod, kakve su padavine bile.
 
Poslednja izmena:
Po meni je Kitty za to sto tebi treba No.1 ...I lep klip i ranije stize i podnosi 20 cm razmak u redu,super je...Pitaj "Lalu iz Banata" kakav je,on ga seje duze nego ja,ovo mi je prva godina sa njim...Ja sam prezadovoljan...
 
Ti ako zelis lep na oko klip onda sadi FAO 600 i to Kermes
Trazio si preporuku za 300-400 frupu zrenja gde klipovi nisu za diku ali uz dobar sklop daju zadovoljavajuci prionos,prosle sezone u PSS Subotica 3381 je bio rekorder u borbi sa svim FAO grupama zrenja

Meni treba kukuriz da rano stigne jel sijem rano psenicu ili nesto slicno,pa mi treba rani hibrid zato pitam koji je bolji...
 
kod nas je kitty grupa 500 zanima me zašto je razlika
KITTY

show_picture.asp
show_picture.asp
show_picture.asp
show_picture.asp
show_picture.asp

ZA KOMBAJNIRANJE
 
Obrao 1kj KITTY-a ja zadovoljan bilo negde oko 80 i koji meter mozda cak i 85 metera ja zadovoljan evo slika
2rf4ps7.jpg

nq5vr4.jpg

malo jako suskav sobzirom da je poceto branje ujutro u 5 sati...
29vnvw2.jpg
 
Kontakt Mapa weba KWS Group
Sva prava pridržana Uvjeti korištenja
Preporučujemo štampanje
Ponuda KWS hibrida kukuruza 2011. g.


Hibridi Karakteristike KLADDUS - Z FAO 200 KRABAS - Z FAO 200 KWS 2376 - Z FAO 300 FIACRE - PZ FAO 300 KORNELIUS - Z FAO 300 KINEMAS - Z FAO 300 KWS 1394 - Z FAO 400 AMANDHA - Z FAO 400 KWS 3381 - Z FAO 400 KAPSUS - Z FAO 400 KALIFFO - Z FAO 500 KITTY - Z FAO 500 KIWAS - Z FAO 500 KREBS - Z FAO 500 MIKADO - Z FAO 600 KLIMT - Z FAO 600 KORIMBOS - Z FAO 600 vidiš koja je grupa kitty
ako nekog zanima imate na netu kws video katalog
 
A kod nas je Kitty fao 400, 3381 FAO 300, Krabas FAO 300, Mikado FAO 500 koji je polutvrdunac, a na tom sajtu stoji da je zuban?:sta:
 
Evo slika KWS Krabas posejan 11.6. postrno posle silaze stocnog graska, a siliran 19.9. Mozda sam mogao da sacekam jos koji dan, ali sam ga silirao sa Mikadom koji je posejan u redovnoj setvi. Posejan je malo gusce, na parcelu od 30ari je otisla jedna setvena jedinica 25000 zrna. Sejem sa mehanickom sejacicom pa ne znam koliki je to razmak. Vidi se na slikama gustina. Merio sam visinu na par mesta, nigde nije bio ispod 3-3.2m.
20hx8ac.jpg

24g0txx.jpg

qq3jt5.jpg

euk2tf.jpg

2dklq94.jpg

zxk7sp.jpg
 
@VetMed ovo je jako dobro.Druga sorta KWS, Kermes koji sam sejao 10.04. nije ovakav bio ni juče kad je obran. Zapravo veličina klipa je solidna(postoji negde slika na temi) ali veličina zrna je mala. Težina u proseku 150-180gr, sklop oko 55000. Vlaga oko 16%. Sve u svemu jadno 1ha , prinos nešto preko 8t klipa. Kod tebe kao da je kiša počela oko SV. Ilije i juče prestala da pada.Još i postrno! Svaka čast
 
rebeljac
Imao je vlage od samog nicanja pa negde do kraja jula. Kada je posejan bilo je toplo a zemlja puna vlage, izasao je iz zemlje cetvrti dan. Zadnjih mesec i po dana kao i svugde nije bilo kise ali su kod mene velike rose nocu, tako da je imalo vlage. Imao sam sa 30 ari 6 prikolica sa oko 2.5t silaze. S obzirom da mi je to drugi usev ove godine na toj parceli zadovoljan sam.
momosaric
Znam da je rano siliran, ali sam tada silirao Mikado koji je redovno posejan pa nisam mogao da radim silazu u dva navrata i na dva mesta, tako da sam ovaj sto je jos zelen stavio na vrh silo jame.
 
Nazad
Vrh