Suncokret 2016

Ako je samo suncokret problem, to reši dobar špartač, a setvena norma će biti malo povećana :osmeh:
 
I ja imam problem sa samoniklim suncokretom, nznm ni odakle je nikao.Suncokret je kondi tako da sa hemijom nmg nista samo spartanje.
...


Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
 
Danas ospartan i suncokret LG5665
NsLM6tU.jpg
[/URL][/IMG]
 
Danas kod Urosa Davidovica bili iz Viktorije, kazu cena suncokreta za ovu godinu je 318e po toni. Drug mi je preneo tu informaciju, pa ne znam da li je to sa PDV om ili bez.
 
Danas kod Urosa Davidovica bili iz Viktorije, kazu cena suncokreta za ovu godinu je 318e po toni. Drug mi je preneo tu informaciju, pa ne znam da li je to sa PDV om ili bez.

Gledao sam ja emisiju,rekao je da je trenutna cena na svetskoj berzi za soju 345 e/t,a za suncokret 318,sto nirta ne znaci u buduce,rekao je da ce zavisiti sve od trzista.
 
A na berzi u Budimpešti cena suncokreta 342 eur/t. Inače drugar je dobio pre par dana ponudu da sada proda suncokret po ceni od 37din/kg uz obavezu da isporuči tačno dogovernu količinu... e sad šta će još na kraju biti, videćemo.
 
Mislim da je u pitanju Produkt D.O.O. iz Zrenjanina. Nisam pitao, znam da sarađuje sa njima pa samo pretpostavljam.
 
Kondi

9e42b8b2b89c2226d4c17ea6706ce997.jpg


Imam jednu parcelu isto kondi sejan i nikako da krene da raste sav je tanak i mali, a sve je isto radjeno....


Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh