Kukuruz 2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
9911,malo pokiso ... u 8.listu dobio Rezon 1.5l/ha + Mezatron 0.25l/ha ...

IMG_20160525_184231.jpg
 
9911,malo pokiso ... u 8.listu dobio Rezon 1.5l/ha + Mezatron 0.25l/ha ...

Kako ce posle mezotriona da ide repa sledece godine...majstore???
:ppozdrav:
 
Bio u obilasku sad i iznenadio se.
RF ULYXXE kojeg je prvo mraz opalio a sad posle tretmana sa 1.25 nikosulfurona + 0.6l/h dikambe desava se nesto cudno,prskanje bilo u 5-om listu,ovo je nedelju dana posle tretmana...sta bih moglo biti...? iskrivio se i podigao listove gore kao u susnom periodu a slikano je posle kise...sta bih moglo biti i ima li kakve posledice ili nade?


 
Imam 2.5kj kukuruza, (dvaput pojeli suncokret golubovi) sad tera drugi list, hocu sa monsoon activ, i mezotrion, koja kombinacija da bude? Hvala unapred!
 
Imam 2.5kj kukuruza, (dvaput pojeli suncokret golubovi) sad tera drugi list, hocu sa monsoon activ, i mezotrion, koja kombinacija da bude? Hvala unapred!

Nema potrebe ta dva mesati. Ili jedno ili drugo. Ako mezotrion onda + nesto za uskolisno.


Danas sam radio usluzno prskanje 4.2kj gde nisam nasao nijedan sirak u celoj njivi. Plodored je soja/kukuruz, a u soji se przi sirak. Kukuruz su bez obzira sto nema sirka prskali sa Hemonik 1l/ha + Intermezzo 0.2l/ha + 0.1% okv Magis.
 
koristio sam taj Ekobooster dve godine, i u dva navrata ga prskao, prvi put sa drugim prskanjem sa herbicidima neki 6,7 list a drugi put kad sam mogao da udjem a da ga ne lomim...nikakav napredak nisam primetio....moj je utisak je da sem sto smrdi nista drugo ne radi....moje misljenje kazem...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh