Kukuruz 2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
04e0d470df133f6da278648a68ef4ca2.jpg
52c6b50b34f199832898ff9b1852c38f.jpg
bcf749ab77fca2a1ff50cd4c83826331.jpg
 
Kako sam se nadala, dobro sam se udala... jedna trecina kukuruza mi je uglavnom nakrivljena, a tek ponegde patosirana. Mislim da nece imati Bog zna kakvih uticaja na prinos, ali, maskara se svakako razlila. :ppozdrav:
 
Obisao sam danas Srem i Macvu, Adasevci bas stradali sto se tice kukuruza, i gadan radar imaju :D

nego zanima me kolika je trenutna najbolja cena 16:16:16, kupio bih neku malu kolicinu mozda i uree pre pocetka sezona pa ako neko ima nesto povoljno ili zna neka javi moze inbox :D
 
Lucijus preziveo kisu i vetar,izbacio klipove
8wbja8.jpg


Pako pustio metlicu i krenuli klipovi,takodje odlicno izdrzao tajfun
2lmp64p.jpg



Agrimax Zona nisam slikao zaboravio telefon, ima 1% poleglog,jako elasticno stablo i tanko,a NS6010 ima poneki da je legao ali je pukao na prvom kolenu,stablo jako debelo ali puca,u sustini nema stete sva sreca.Nisam isao da obidjem Sikoru,Sremca,AS....
Interesantno kod brata dosta legao 6030.
 
Taj 6010 i 6030 je golo djubre taj leze i na povetarcu kod nas se prosle godine u ataru tacno znalo ko ga je sejao bio je zalepljen za zemlju,a vidim da je i ove godine ista situacija na pojedinim njivama!
 
Kod mene 6010 preziveo kisnu oluju i pozitivno me iznenadio,sad je visok 2 metra.Ja sam ocekivao da je pegla.Ce da vidimo u nastavku programa sta ce da bude.
 
Mislis Momo? I ja sam u slicnim g.... kao Pankin. Ja ne vjerujem da tu ima pomoci.
Размути мало оне камагре и прихрани фолијарно...шала мала н ије зајебанција,имао сам такву ситуацију,било је рода ал је било јебада да се обере у три лепе.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh