Da li podržavate izlazak na izbore jedinstvene liste poljoprivrednika

Da li podržavate izlazak na izbore jedinstvene liste poljoprivrednika


  • Ukupno glasača
    51
  • Anketa je zatvorena .

zcurcic

Član
Učlanjen(a)
12 Nov 2009
Poruka
2.198
Lokacija
Čenej
POšto sam na temi protestna vožnja poljoprivrednika, zagolicao maštu moderatora i dobio par negativnih poena zbog pisanja o političkom organizovanju poljoprivrednika, a potom i poruku da otvorim posebnu temu o tome, iskoristiću pravo slobode mišljenja i otvoriti je. Naravno to ne znači da će ona ostati ukoliko moderatori i vlasnik foruma misle da je tema suviše politična za ovaj forum.
Pitanje je vrlo prosto da li podržavate izlazak na izbore jedinstvene liste poljoprivrednika? Odgovori su da ili ne.
 
Naravno da podrzavam.To je jedino ispravno i pravo resenje.Naravno neka pravila moraju biti striktno odredjena i moraju se ispostovati.
 
Naravno da podrzavam.To je jedino ispravno i pravo resenje.Naravno neka pravila moraju biti striktno odredjena i moraju se ispostovati.

Naravno, jer su ljudi strašno kvarljiva roba i čim se dočepaju vlasti uglavnom promene sve u svoju korist. Naravno i ovde kao i svuda će se naći veliki govornici i neradnici koji će iskoristiti priliku za ličnu promociju i korist, a pošten radnik će izvisiti. Ali kako god možda nešto i bude dobro u svemu tome. Makar da se pokaže da je dosta tlačenja i da seljak neće više da trpi gaženje
 
Na listu staviti ljude koji par generacija unazad nemaju isprljan obraz i dostaviti potvrdu za to. Naravno i potvrda od psihijatra da bude dostavljena sa kompletnom analizom ličnosti.
 
Ja sam za, ali dzabe kada sam ja nesto slicno hteo odmah su me odredjeni clanovi poklopili, doduse 100 % su u pravu, uvek ce biti prodanih dusa... Ali ja sam ipak za, pa kako bude bice za sve, kolega zcurcic :ppozdrav:
 
Odlicna ideja! Podrzavam!.Na listi biti poljoprivrednici gde su se unazad dve generacije iskljucivo bavile poljoprivredom(da ne budu oni koji su sad usli u pricu da ucare nesto, vec ljudi koji su radili poljpr. I kad se jedva prezivljavalo od nje, jer to umeju, vole i ocigledno ljubav se sa kolena na koleno prenosi) i to zatvorenog ciklusa od proizvodnje zitarica i iste pretocene u stocarstvo, kako bi stitile podjednako interese i ratarstva i stocarstva. Za ostale grane nisam kompententan(vocarsztvo, povrtarstvo..), pa neki drugi da nadju model -uslov. Naravno i uslov svih uslova da nikada nisu bili clanovi ni jedne partije itd. Evo poceli smo da izradjujemo polako statut
 
Nazad
Vrh