Kako se pravi kalemarski vosak?

Pa slusaj , stari provereni recept, je mazanje kravljom balegom. E sad koliko je to stvarno efikasno u smislu savremenog vocarenja, procentualno , neznam, ali se tako nekad radilo. A bilo je i grada i ostecenja pa je to zaceljivalo vocke.
Neznam ,koliko ce to biti za tebe prihvatljivo ,sobzirom na velike povrsine i kakav odnos imas prema ovome u smislu ozbiljnosti predloga? Ako nista drugo ,nek ostane kao jedna mogucnost, zar ne?
U svakom slucaju, zelim ti da prevazidjes ove probleme, i naravno vocke da prevazidju nastala ostecenja.
 
Ima li neki drugi recept za kalemarski vosak, a da u sebi ne sadrzi kalafonijum? Tesko mi je da nadjem kalafonijum. Probacu sutra da pozovem onu firmu sa prethodne strane.
 
Ima li neki drugi recept za kalemarski vosak, a da u sebi ne sadrzi kalafonijum? Tesko mi je da nadjem kalafonijum. Probacu sutra da pozovem onu firmu sa prethodne strane.




Ako kupiš kozmetički vosak, čini mi se da u njemu ima tri četvrtine kalafonijuma.
Možeš ga samo doraditi po želji.
 
Taj fitobalzam iz mog iskustva nije ni za ocin... Posle njega sam probao neki italijanski , zaboravio sam kako se zove ,ali sam vec negde pisao o njemu i oktopod ga je spominjao, mnogo je bolji od ovog fitobalzama ,opet kazem iz mog nekog iskustva...
 
Taj fitobalzam iz mog iskustva nije ni za ocin... Posle njega sam probao neki italijanski , zaboravio sam kako se zove ,ali sam vec negde pisao o njemu i oktopod ga je spominjao, mnogo je bolji od ovog fitobalzama ,opet kazem iz mog nekog iskustva...
Dobar je on samo jer sadrzi neke supstance koje ubrzavaju zarastanje, samo pogotovo na vecim povrsinama mora se par puta nanositi - verujem da ima boljih.
 
Nije uopste tesko doci do kalafonijuma,
zovnes ZZ Drim iz Zemuna i oni ti posalju brzom postom
Mislim da je 800 din kg
 
Da li kad se kaze špiritus ???...misli se na 96% alkohol (etanol)...ili je nešto drugo u pitanju?
 
Sad mi je palo na pamet....ne mogu da se zezam sa kalafonijumom...vosak za depilaciju....hladni ili topli...sutra ženi konfiskujem grejač za vosak i jednu patronu voska......to sam vam rešio!
 
Nazad
Vrh