YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Trebalo bi da je 15500e. Za nekih pola godine ce toliko biti 454 sa euro 3 motorom i novijom kabinom.
Cekao me je ispred

Pa na putu kuci

I konacno u mom dvoristu
 
Poslednja izmena:
Pitanje za vlasnike 904:čemu služi ona mala ručica sa desne strane sedišta, do samog sedišta gde ima oznake + i -?
 
Pametno, dobio si na visini. Meni se ne svidja što je užasno nizak. Nemože kukuruze da špartaš.
 
I u mene na 554 mjerać goriva zaj..... ali i majstori iz YTO servisa nisu nagodni za posao uvjek kada dođu,kada im kažem kvar kažu doći će elektrićar za taj posao a još uvijek nije došao,i gornji prednji reflektori ne rade otkako je doša:sta:o
 
Na onom malom satu što pokazuje pritisak u kočnicama mi je obično držao pritisak i po dva dana.Sada kad ugasim traktor za pola sata pritisak padne.Kako to ustvari treba da radi i šta bi moglo biti uzrok što brzo izgubi vazduh?

---------- Poruka napisana u 14:15 ---------- Prethodna poruka je at 12:04 ----------

Rešeno.Curkao vazduh na jednom holenderu.Dotegnuto i nema problema.
 
Reklamiraj to sta cekas? Vidim da si orao sa njim pa pretpostavljam da si uradio prvi servis. Zasto nisu onda popravili?
 
Pa sad ima vec 160 sati rada ja sam to prijavio odma cim sam ga kupio, ali na prvom servisu su rekli da ce to elektricari napraviti kad budu u blizini tako da sam cekao da dodju elektricari, oni su dosli i rekli da ne mogu to napraviti, i da cekam sledeci servis, i samo da vas pitam da li vama radio ponisti stanice svaki put kad izbacite iz kontakta ili kad upalite traktor ???
 
Pa sad ima vec 160 sati rada ja sam to prijavio odma cim sam ga kupio, ali na prvom servisu su rekli da ce to elektricari napraviti kad budu u blizini tako da sam cekao da dodju elektricari, oni su dosli i rekli da ne mogu to napraviti, i da cekam sledeci servis, i samo da vas pitam da li vama radio ponisti stanice svaki put kad izbacite iz kontakta ili kad upalite traktor ???
Dal znas kako se zovu majstori koji su ti bili na servisu? A radio se i kod mene svaki put pogubi.... Jedino kada ga ugasis skroz onda ne. Drzi dugo ono dugme za gasenje dok ne ispise good bye i onda nakon par sekundi mozes paliti traktor bez da ce izgubiti memoriju. Naravno smor je to raditi svaki put i cim bude lepse vreme resicu mu to i jos neke sitnice u krovu... Bice slika!
 
Nazad
Vrh