YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
kristi evo obecenog snimka, zahvat 4x40 dubina samo 25cm lepo zaorava i na tu dubinu, brzina 3M, to mi je prvo oranje sa obrtacem, jos nisam bio navezban

[video=youtube_share;v-VtZeARB9A]http://youtu.be/v-VtZeARB9A[/video]

sad imam novi interner ADSL pa mi postavljanji videa i slika vise nece biti problem, svima bi ga preporučio ako imaju mogućnost, sad je na akciji do 30 Decembra
 
Poslednja izmena:
@ miroslav k , ta brzina 3M , koliko je to u km?
Plug lepo zaorava, tu je radila samo secka na kombajnu , tako?
 
kristi evo obecenog snimka, zahvat 4x40 dubina samo 25cm lepo zaorava i na tu dubinu, brzina 3M, to mi je prvo oranje sa obrtacem, jos nisam bio navezban

sad imam novi interner ADSL pa mi postavljanji videa i slika vise nece biti problem, svima bi ga preporučio ako imaju mogućnost, sad je na akciji do 30 Decembra

Odlicno zaorava plug a i traktor se jako lepo cuje i uopste mu nije tesko,a jesi li probao da vozis 1H sa ovim zahvatom pluga?
 
Nece. Po recima jednog servisera mozes raditi sa traktorom sta hoces(o prepravkama pricamo) jedini uslov je da ne ostane bez tecnosti! Tj bez vode ili ulja. Konkretno,mi smo pitali dal mozemo prefarbati felne u srebrno-sivo. Nikakav problem rece serviser.
 
@farmaer
posto nepratis na casu napisacu ponovo.3M brzina je 8.6 km na 2124 ob. a 8.9 na 2400 ob.
jeste radila je rotosecka i brat brzo tera kad se kruni pa bilo je dosta i krupnijih komada, klasican tarup na beracu puno bolje odradi

Koliko ima obrtaja Yto 1304 i ako ima do 3000 dali taj od 904 i onaj od 554 ima manje? Odnosno do 2400 obrtaja.
 
Ne znam za 1304,a ni za manje, ali 1204 po obrtomeru dostize 2600 pa cak i malo preko tog. Previse.... Mada na tih 2500-2600 motor pocinje da se ne cuje toliko. Tj postane tisi. Ali previse je to obrtaja,nije on benzinac....
 
Ne znam za 1304,a ni za manje, ali 1204 po obrtomeru dostize 2600 pa cak i malo preko tog. Previse.... Mada na tih 2500-2600 motor pocinje da se ne cuje toliko. Tj postane tisi. Ali previse je to obrtaja,nije on benzinac....

Ne znam da li je previse obrtaja, sve zavisi od motora do motora. Ako se ne varam Europard 804 ima oko 3200 obrtaja.
 
Kod mene na 804 isto idu obrtaji do 2600-2700,ali ja radim od 2000-2200 obrtaja u zavisnosti šta radi.

---------- Poruka napisana u 08:36 ---------- Prethodna poruka je at 08:35 ----------

mada su mu iz servisa rekli da može i na 2400 obrtaja da radi,stim da je onda potrošnja veća.
 
Meni je serviser savetovao i pokazao gde da prikopčam sat za pritisak ulja.Meni obrtaji idu do nekih 2500.Ni u jednoj operaciji do sada nisam prešao 2000 obrtaja.Ne dobija se mnogo na brzini ,a potrošnja sigurno raste.
 
Meni je prijatelj bošista pokazao poklopac ispod koga je šraf za povećavanje obrtaja.Tako da je broj obrtaja relevntna stvar.Rekao mi je da se ja sa tim ne zanimam kada mi je dosadno.:haha:
 
Nazad
Vrh