YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
leka je napisao(la):
rus od 130 ks kosta 30 000 eura i ljudi ih koriste vec duze vreme-pokazali su se sipa i loziku i vozi guta sve zivo a ovi kinezi ne znam lepo izgledaju ali ne poznajem nikog ko ih ima duze vremena pa da cujem komentare
Podrzavam konstataciju.
 
miroslav k je napisao(la):
znam da je rus od 130 konja sad na akciji kista 2990eu. a ovaj 1204 yto kosta 33850eu. ali sa m cuo da rus od 130konja je veuma veliki potrosac goriva
Ne mnogo veci od 1204! al je i jaci.
 
A koliko trosi 1204 u praksi ne iz brosure npr u oranju? Kod mene u Beceju ima ljudi sto sa mtz 1221 vuku vogele 4x14" i kazu da nisu strasni po potrosnji 10-13l/kj
 
Spajki je napisao(la):
A koliko trosi 1204 u praksi ne iz brosure npr u oranju? Kod mene u Beceju ima ljudi sto sa mtz 1221 vuku vogele 4x14" i kazu da nisu strasni po potrosnji 10-13l/kj
hvala na info. moji neki rodjaci u susednom selu imaju isti takav plug i rus trosi 15 pa vise po kj cak i 17 lit

Post je spojen: [time]1257441998[/time]
_________________________________________________
ja sam cuo da su se yto1204traktori jako dobro pokazali. ima ih oko desetak komada u zadruzi sava kovacevic u vrbasu. imaju od5 do 10 hilada rs a zadovoljni su
 
Mislim da se u Srbiji prodaje samo od 120 ks a ne od 130.Podledajte sve komentare o YTO-u?
Meni se cini da Belaruse imaju oni koji vole da popravljaju svoje ljubimce.To sami kazu.Pregledajte
temu Belarus ako mi ne verujete.Vidim da vlasnici YTO traktora imaju vise nego pozitivna iskustva
sa njima. :D
 
kupio sam za 3000din kinesku masinicu za pecanje,sve super melezi ispadaju......Kad je dosao prvi saran,pukla rucica.tad sam reko od kineza samo Brus li. Dati 20000e za kineski eksperiment,neka fala
 
evo koliko sam ja cuo u neko dogledno vreme ce se proizvodiiti FOTON traktori kod nas u kraljevu cini mi se potpisan je neki sporazum
 
pre 2 god su u jednoj propaloj zadruzi kupili yto 120 ks
ostali traktori su im krsevi a para za opravljanje nemaju tako da rade sve sa njim dan i noc.
kazu da samo gorivo sipaju i ne maze ga uopste uglavnom nemaju zamerki a uslovi rada su surovi
od pijanih traktorista do zapustenih njiva.
sto se tice yto ja jesam sumnjicav ali sve manje i manje za druge kineze neznam
videcemo za god dve kakav ce biti ako ga tamo ne satru onda je kvalitet ok
 
sasa22 je napisao(la):
kupio sam za 3000din kinesku masinicu za pecanje,sve super melezi ispadaju......Kad je dosao prvi saran,pukla rucica.tad sam reko od kineza samo Brus li. Dati 20000e za kineski eksperiment,neka fala

isto mišljejne imam i ja, fala ne treba!!!!
 
sasa22 je napisao(la):
kupio sam za 3000din kinesku masinicu za pecanje,sve super melezi ispadaju......Kad je dosao prvi saran,pukla rucica.tad sam reko od kineza samo Brus li. Dati 20000e za kineski eksperiment,neka fala
Jedan kolega moj ima kineza od 70-80ks tako nesto,kaze za sad je zadovoljan,ore,sprema,seje,razbacuje stajnjak sa njim radi ok.Sednem ja u njega da ga provozam a ono kao u bob da sam seo:netapacirani krov i blatobrani,nema obrtomer(sto svi noviji danas imaju) tandrce,nemogu gas da stisnem celom nogom(velika mi cipela 43)smeta mi auspuh da bi video normalno napred... Bre moja rajka je zmaj po udobnosti spram njega.Rusi u zadrugama izdrzavaju po 20 i vise godina, hoce li yto to izdrzati? mozda i hoce... :cao:
 
za zito mi je tanjiro taj yto od 90il 95 konja sve super ima snage veseo..kad nema ga s'onog kraja ajd da vidimo sta je pukla bolcna na kolenu papuce kvacila.2 sata smo se jebavali das 30000(kredit)
da te jebe bolcna? pitam jel bucan, kaze:znas,tisi je od 577dv, jos jednom neka fala
 
Cena YTO-904 je 22000 evra,a Kejs i Nju holand proizvedeni u Turskoj
su 10000 evra skuplji.Mislite da se oni ne kvare?Pitajte one koji imaju
skupe traktore koliko za njih kostaju samo filteri i ulje? :nono:
 
Daleko od toga da se drugi traktori ne kvare!I moji rusi iako sam ih kupio nove su vremenom poceli da se kvare ali imaju i sati rada.Jeste kolegin yto malo nekomforan ali on za 400 sati rada nije imao ni sitnicu problema sto ja za mog rusa ne mogu reci.Komsija je prekjuce doterao mtz 892 novog kaze za 5 god.kredit izace ga oko21000 evrica. Traktor je bombona,novo je novo,a on je tip koji vec 30 godina ima i tera ruse i ne bi da eksperimentise.Takva je masa ljudi...
 
MTZ je ruska losa kopija zapadnih traktora od pre hrista,a YTO je Fijatova licenca iz
80-ih godina proslog veka.YTO 1204:motor sestak(bez turbine)i klasican menjac
=cista snaga i pouzdanost=cist racun-duga ljubav? :D
 
Prvo, to su samo price da je YTO radjen po Fijatovoj tehnologiji. Uporedite Yto 1204 i Fiat 1188 ili 140-80 i videcete da sem dizajna nema ama niceg zajednickog. Motori su , navodno, radjeni po PERKINS licenci a ne po FIAT-ovoj. Burazer ima 1204 onaj cetvrtasti, kupljen zajedno sa mojim Rusom kod Corica. Posle 200 rs morao je na promenu motora na kojeg je cekao citavu sezonu! Nezelim da kudim, mozda je samo on naleteo na neki sugavi primerak ali mislim da taj traktor nije MTZ-u 1221 ni do "pola tocka".
 
Ima jedan moj komšija taj model od 120ks, nije imao problema, pričao sam sa jednim momkom koji kod njega samo vozi, nije da ga gazda hvali. Inače i ja se ježim kad kažu da je Kinez, kao sinonim za bofl robu, ali ni sva kineska roba nije istog kvaliteta, na neka druga tržišta stiže kvalitetnija roba nego kod nas, možda i nije loš, samo je pitanje šta će biti za deset godina kada bude trebao neki ozbiljni deo, daleko je Kina, a kod nas se nikad nezna.
 
Za 22-24 000 evra ne moza se naci bolji traktor nov od 80 do 100 KS osim kineza i rusa . MF , Jd i ostali kvalitetniji puno vise kostaju. ::traktor::
 
Nazad
Vrh