YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
EEEE moraš nabaviti veći setvospremač. Ja sa njim vučem 3,70 i nije mu teško.
 
Soyacorn je napisao(la):
EEEE moraš nabaviti veći setvospremač. Ja sa njim vučem 3,70 i nije mu teško.
Znam, ovaj moj je od 2.90 i ima pacije noge na svih 29 motika i ide kao lud, i mali mu je... moram naci negde od 3.6 da probam, mada kazu da bi vukao i od 4m....
 
Kažem ti moj vuče 3,70 a plug voogel 3 brazde sa punom opremom. Reci mi kada si ga kupio i kako ti se svidja, jesi zadovoljan?
 
I ja vicem vogela sa 3 brazde i to prvom brzom... :) Uzeo sam ga 2008 u oktobru, i ne bih ga menjao ni za jedan drugi.. Ima par sitnica sto mi se ne svidja, malo je bucniji u kabini, malo sporiji u transportu... ali sve je to zanemarljivo, bitno da snage ima na pretek.... :) Kako si ti zadovoljan?
 
Ja sam vukao voogela i 4 srednjom. Ona je malo brža od prve brze i mogu ti reći uživancija. U kabini je bio bučniji dok nisam stavio od dole pur penu i stiropora a u kabinu isto dole sundjer i sintelon . Sada je mnogo bolje. Jedino mi žao tolike novce daš a u kabini buka. Dobro nije kao IMT ali računao sam da je tiši.
 
I nije baš stručno ali je funkcionalno. Pur penu u ruke i frljaj gde stigneš. Naravno pazi samo da mu ne promeniš spoljašnji izgled. Svidja mi se kako izgleda.
 
pozdrav svima, da odgovorim na pitanja nekih ucesnika od rabije, imam YTO554, sad sam imao prvi servis, kostao je oko 20000 din.inace zadovoljan sam sa njim mada jos nisam ga gurnuo u oranje, mozda jedini problem malo veca buka, inace na servisu samo sitne intervencije

Post je spojen: [time]1283974247[/time]
_________________________________________________
i jos nesto sam zaboravio, neko me je pitao kolko sam platio, 13,300 evra plus kamata 1,500 evra na 5 godina kredit
 
Ja sam platio 47000 rsd za drugi servis,gde je kompletno ulje menjano u celom traktoru filteri svi itd.Sav novac koji sam dao se vratio u traktor jedino sam platio majstore sto su dosli dva puta kod mene 3000 rsd... :D :D :D :bravo: :haha: ::svaka cast::
 
Nazad
Vrh