YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Ja uljni filter isti fradov sto sam kupovao u av nasao u pazovi za 450 din...av bas dere sa cenama,a bez potrebe,samo gube musterije
 
Ja sam platio ac pumpu 4000din sto i nije mnogo. A pase sa torpedo traktora. Eto da neko zna kome treba, samo se premeri precnik onog dela sto ulazi u pvp i to je to. Filteri za gorivo i ulje isti su kao za torpedo, osim filtera hidraulike. Pisem za 904(trebalo bi i za ostale da je iszo)

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Da li ima neka oznaka pumpe? Odgovara od torpeda 75 i 90 ks?
Kao sto kaze Rasa mozda zatreba pa da imam informacije :)
 
Ako je to pumpa na 3 srafa gomila vozila ima takvu. Nisam siguran da li su sve iste dubine ali trebalo bi da jesu
images
 
Pa mora da nas dere kad je AV :haha:

Ja pre mesec dana naručio filter ulja i goriva za yto454, sa poštarinom izadje nešto više od 2500 din... baš su ga preterali.

Burazer mi razbio leva vrata jesenas, ne smem ni da pitam pošto su... :D

Radnik mi polomi zadnje staklo pre dve godine, 6500 din je bilo tad.
 
Da.To je pumpa sa 3 srafa. Nisam je skido na TD-u da uporedim sa fapovom ili tamovom ali kao su sve Boschove licence verovatno dasu iste.
Filtere mozete naci samo izmerite dimenzije i to je to. Zasto kupovati original kad ima i Frad pribliznog kvaliteta po znatno nizoj ceni :ppozdrav:.
 
ja sam jesenas razbio zadnje staklo,tj verovatno se otpustile sarke i okrenula se kontra kad sam pogurao da ga zatvorim ode u milion komadica strasno.. msm da je oko 7000,a za vrata sam cuo da su oko 200e posto su kod jednog posle 3dana kako je stigao traktor razbili vrata :D
 
YTO 455 pustali smo ulje iz zadnje trube tu gde se nalaze kocnice ima dole sraf za ispustanje,i sada nemogu da vratim to ulje u diferencijal jer je pun do grse.Da li ima jos negde da se sipa ulje ili samo tamo gde je merac.
 
Na sredini diferencijala? Nzm kako je kod malih kineza pa zato pitam.... Na 1204 se pusta na tri mesta iz difa i menjača.
Možda mu treba vremena da pređe u menjačku kutiju. Koliko znam na jednom mestu se sipa tj pozadi na meraču.
 
Ček' malo.... Ajmo ispočetka. Ispustio si ulje dole na kućištu difa,je l' tako? I sad ta količina ne može da se vrati nazad? Zbog čega si ispustio? Šta ste radili na traktoru?
 
Imam problem na yto 1304 na ramenima od podizni poluga curi mi ulje menjao sam caure radio je malo sa velikom drljacom i sada se opet desava poso opet da se skida cela hidrulika je velik posao traktor mi treba sta da radim dali je neko imao slicno i kako da resim na brzinu
 
Mislili smo da je otisao neki lezaj tocka sa leve strane pa smo poceli pustati ulje trube dole ima sraf za ispustanje,u medjuvremenu proverimo zvezdu na tocku ividimo da je ona bila popustena tako da nismo skidali trubu i sad nemozemo da vratimo to ulje koje smo ispustili nazad u diferencijal jer je pun do grse.
 
Imam problem na yto 1304 na ramenima od podizni poluga curi mi ulje menjao sam caure radio je malo sa velikom drljacom i sada se opet desava poso opet da se skida cela hidrulika je velik posao traktor mi treba sta da radim dali je neko imao slicno i kako da resim na brzinu

Ubaci duple silikonske semeninge....
Ja sam imao isti problem jednom menjao caure i ubrzo opet je procurio.... pa sam kupio novu osovinu i opet caure
I sad nemam problem.
 
Hvala na savetu osovinu kada smo skidali bila je minimalno potrosena pa je zato nisam ni menjao a ove caure su mizerija za taki traktor cak su mi majstori iz AV savetovali da dam strugaru da ostruze metalne caure
 
Nazad
Vrh