YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Imam YTO 454, curi mu ulje iz prednjeg levog tocka al uvek, tj kad se zaustavi onda iscuri jedna kolicina i to je to. Sledeci put curi kad se opet zaustavi. Sutra cu da ga operem pa da skinemo tocak da vidimo. To bi trebalo da je semering? Traktor ce 3 godin u junu, ima 1400h.
 
Probaj da odvijes onaj cep pre voznje, pa onda vidi dal ce cureti. Mozda se stvori pritisak unutra pa izbija ulje.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Imao sam defekt na mom x904. Raspala se glava kompresora. U Agrovojvodini nemaju. Jel zna neko od kog traktora paše druga glava.
Uzrok ne znam... Verovatno je regulator zaglavio, ali ne mogu sada da proverim dok ne postavim novu glavu.







 
Mislim da je pisano.... Uz male prepravke glava kompresora od mtz odgovara.
A vidi možda odgovara i od petoletkinih kompresora.
 
Odrađeno danas, razbušio sam rupe na glavi i stavio druge reducire. Radi sve kako treba.

 
Da li nema delova za yto traktore kad svi tražite delove od drugih traktora što odgovaraju? Ili je cena u pitanju?
 
Verovatno cena... Jbt,zaptivač glave made in B.Jarak ~6000 u A.V,u B.Jarku ~4500din a u Hrvatskoj oridji kineski,ma koliko ludo zvučilo,kvalitetniji nego domaći 21evro.
 
uljni filter za yto 454 1200din...250din osigurac onaj iz poluge :D ko zaboravi na blatobranu pa ga izgubi mora da kupi drugi :)
 
Nazad
Vrh