YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Jel radio neko kocnice na yto-u?
Naime leva kocnica nece da se vrati u prvibitni polozaj,po papuci se ne primeti,sa spoljne strane nisam naisao na nesto sto bi bilo sumnjivo,e sad ne znam sta je unutar kucista,tako da sam je samo raskacio pa kad malo otopli onda da se posvetim tome..
 
Dva nova mali i veliki
Photo0804.jpg
Photo0805.jpg
 
Šta kažete za Yto 354 kakav je za voćnjak leskar koji trebam da dižem.Kakvi su mu gabariti širina, visina vidim da je mali traktor sad nigde ne vidim sa kabinom pa ne mogu da ga zamislim sa njom svuda na oglasima ima nadstrešnicu.
 
Šta kažete za Yto 354 kakav je za voćnjak leskar koji trebam da dižem.Kakvi su mu gabariti širina, visina vidim da je mali traktor sad nigde ne vidim sa kabinom pa ne mogu da ga zamislim sa njom svuda na oglasima ima nadstrešnicu.
Druze u zadnjih 5 6 postova ima link tih 354 sa kabinom samo treba pogledati i pratiti malo temu..

Послато са Samsung Galaxy s6 уз помоћ Тапатока
 
Moj 904 je bio nov i korektan traktor.4,2 metra mu je bilo potaman da bi mogao da ima lepu brzinu rada.Ovaj je dosta veći od 4,2 metra tako da ne znam koliku će brzinu imati.Moj satex mu je bio potaman i što se težine tiče,a i to mi ovde deluje teže.
 
6km/h je sporo i za oranje a ne prohod setvospremacem.Onda bolje da je uzeo od 7m i vukao 2.5km/h a na njivu ga vukao kolicima za heder.
 
Spremac je oko 6 metara, yto je bio zaduzen da ga prenese par kilometara a posto imam jednu njivu blizu kuce planiram da ga probam, inace ovaj spremac godinama vucem sa drugim traktorom, a yto od kad sam ga kupio samo 1 dan spremao sa imt 2.9m
 
Nazad
Vrh