YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Која је разлика између yto, Foton? Иста фирма производи или ?
Ne prozvodi, ali su stariji modeli bili dosta dosta slicni sto se tice menjaca i svega ostalog, jedino razlike u motoru, prednjem mostu. Sad se vidi razlika izmedju ovih marki.

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Foton ima napredniju kabinu. Kod nas fotona bas dosta ima zao sto kraljevo nije daleko zbog servisa i servis je stvarno odlican, radi brzo i bez mnogo pitanja menjaju deo koji pravi problem. Znam ja jednog zezala hidraulika na 454 dal je cupkala ili sta vec, nisu mogli da nasteluju i doneli lepo novi poklopac hidraulika komplet .
 
Zavisi od zemljista ja sa yto454 vuce imt610.05 vk
Sad zavisi kakvo je i kacenje na leopardu da nije druga kategorija,visina pluga dal ce ga moci podici u transportni polozaj itd
 
Drugarov yto 120ks tesko dize i spusta plug.To mu se desavalo i prosle godine pa je zamenio pumpu i opet isto.Sad je pred oranje zamenio razvodnik,probano sa starom i novom pumpom i opet sporo radi.Ima li ko resenje?
 
MOj 904 je sporo dizao i bio je problem kod razvodnika ali tamo gde idu ručice za kipovanje. Pukla je gumica na sigurnosnom ventilu ili kako se vec zove.
 
Sporo spustanje, ventil ispod sedista ima + i - nacrtano neka to prvo proba a sporo dizanje, moze biti mnogo toga. Za pocetak neka izmeri pritisak u sistemu mozda treba samo pojacati isti.
 
Za sat ulja imas na bloku motora sa leve strane (kad sedis u kabini) srafice kao cepove kljuc 10 ako se ne varam, odvrnes tu jedan gde ti odgovara i treba ti reducir sa konusnim navojem usrafis u blok i na njega crevo od sata.
Za temperaturu imas skroz gore na bloku do kabine cep mislim da je 22 ili 24 kljuc, ja sam skinuo taj cep odneo kod strugara uradio mi rupu u njemu urezao navoj i usrafio sam sondu. Nisam kuci pa ne mogu da ti slikam, jedino za vikend
 
Kakvo misljenje imate o Yto 354? Cena za model sa kabinom je 8500e sto je poprilicno pristupacno. Kakav bi bio za lakse povrsinske radove u ratarstvu ?



http://www.polovniautomobili.com/traktori/11551875/yto-354
Druze nemoj me drzati za rec ali ja kada sam pitao bili su bez kabine oko 9000 hiljada sa kabinom oko 10000 ili 10200, mozda je to cena bez pdva, ili su menjali nesto cene..

Послато са Samsung Galaxy s6 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
To je najverovatnije bez pdv,posto vidim da agrovojvodina stavlja sve bez pdv,ovde su izgleda zaboravili da dopisu.
 
Da u pravu ste. Sad sam ih kontaktirao. Na ovu vrednost ide pdv tako da je model sa kabinom oko 10000e.
 
Nazad
Vrh