YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Ulje u motoru na svakih 400?zar neide ulje da se menja na 200-250rh?
 
Aha. nisam znao da se i to ulje treba menjati,promenili su na drugom servisu na 250rh ja mislio da se to vise nedira dok ne propusti semering
 
Sve vise mi zapadaju za oko ovi novi yto 554. Ima li neko ove zadnje modele sa ravnim patosom, menjaci sa strane, reverzer, vazdusno sediste, kako sve to funkcionise na njima? Najverovatnije cu kroz godinu dana sadasnjem kineza menjati za njega.
 
Kupljen je prosle godine kod nas u selu zadovoljan je sa potrosnjom,snagom,uglavnom sa svim je gazda zadovoljan,nisam znao da ima i vazdusno sediste,jel si siguran Alene da ima vazdusno sediste.
 
Kupljen je prosle godine kod nas u selu zadovoljan je sa potrosnjom,snagom,uglavnom sa svim je gazda zadovoljan,nisam znao da ima i vazdusno sediste,jel si siguran Alene da ima vazdusno sediste.
Pise gramer sediste u standardnoj opremi, naravno svi znamo da to nije ni g od gramera ali bolje dosta od onih mehanickih koja dolaze u manjim modelima 454. Ovako izgledaju dosta privlacni sa ovakvom kabinom i opremom.

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Imaju Gramer sedista. Alene, koliko kosta novi 554? Meni je zapao za oko Kinez te snage samo plave boje.
Vidim na oglasima je cena 17300, a cena plavih fotona 50ks je isto tako, yto je 55ks. Na novim fotonima, koji su nedavno poceli da se prodaju je novija kabija, skoro cela u staklu, menjac 12 brzina za razliku od 8 brzina na starom, dosta lepa kabina

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Meni 454 sad radi sa svim masinama kao i 560 sem pluga...560 je mozda poorao 10ak jutara samo kod mene i to 3om da 757.2 a 454 jos nisam probso u brazdi,nit imam potrebe nit imam plug za njega,ali sve ostalo bez problema..4.5t djubretaru po ugaru,zmajevku za kombajnom kroz njivu,drljacu 4 krila,i probao sam u voćnjaku tanjiracu olt x 28 nosenu,i radio je lepo al je bilo suvo tako da i nije neko merilo...spremac imt 2.2 ne oseti...ove msnje prikljucne masine ne racunam...a 554 bi trebalo da ide puno bolje neg ovaj moj...

- - - - - - - - - -

Mada imam osecaj da je ustrojen na pumpi,nema neku ostrinu na gasu...al vuce,i ne trosi mnogo..
 
Ceka se da Foton 50ks dodje u selo, vocarski konkurs, pa cu probati ga bas. Prednost kineza, rusa pa i turcina je sto ima varijanta sa starijim motorima koji nisu komonrejl i koje nasi majstori znaju zmurecki opraviti, i potrosnja mislim da je na strani tih motora upravo zbog euro normi.
 
Ja koliko sam razumeo majstora najveca moderna razlika izmedju motora na mom kinezu i starijih fijata je grejac na svakom cilindru...ostalo je sve tehnologija iz proslog veka...nista specijalno..
 
Nazad
Vrh