YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Koliko ulja iscuri kada skidaš filter hidraulike? Kada su kod mene radili majstori oko toga, zaribala im pumpa jer je ostala bez ulja pošto nije odmah povukla.
 
Imam pitanje u vezi kardana, kad ga ukljucimo ili iskljucimo sa ili bez kvacila cuje se neko krcanje, da li neko zna sta bi to moglo da bude? Yto 554 2013 godiste, oko 440 rh. Hvala
 
Uzeo bih ove godine YTO-504.pitanje je gde-u kojoj firmi je najbolje da se pogleda-kupi ( garancija,servis,cena ) ?
Hvala na strpljenju i razumevanju
Treba mi univerzalan traktor a ovde ste ove YTO traktore lepo opisali
 
Uzeo bih ove godine YTO-504.pitanje je gde-u kojoj firmi je najbolje da se pogleda-kupi ( garancija,servis,cena ) ?
Hvala na strpljenju i razumevanju
Treba mi univerzalan traktor a ovde ste ove YTO traktore lepo opisali

Najbolje u agrovojvodina-mehanizacija..oni su generalni zastupnici..imaju na stanju i jedan polovan sa par stotina sati a dosza jeftiniji od novog..
 
Mozda i veci, YTO 454 bez prednje vuce radim sa tim lepo. E jedino ako je brdovito tamo onda mu ne treba veci.
 
Danas mi je stigao famozni YTO-504,i gle vec nedostataka u posudi ispred hladnjaka ni kap tecnosti ! Koji antifriz ide u hladnjak !
Eraser molim te isprazni PP !
Hvala !
 
I meni je tako bilo prosle godine kada sam kupio 454. Ali je hladnjak pun do cepa. To ti je ekspanziona posuda. Dospi u nju antifriz. Mozes koji hoces, to je klasika od motora i hladnjaka, nije aluminijumski. Merio sam antifriz sto su oni sipali, do -35 podnosi.



Sa kojom si kabinom kupio?
 
Hvala,a podmazivanje i dotezivanje spojeva-srafova dolazi u toku razrade traktora dok radi u mestu

::super::::svaka cast::
 
Imace on celih godinu dana da ga proverava. Kinez kao malo dete, mora da prelezi od gripa i kaslja do malih boginja. Ja hvala Bogu nisam imao nikakvih problema pa da mi traktor stoji da ne mogu da radim, ali su me zezale neke sitnice i gluposti. Ali uvek je bilo koliko para toliko i muzike.
 
Danas sam skinuo zastitu sa izlaznog kardanskog vratila. I ma sta radio ono nastavlja da se okrece ! Da li je to slucaj i kod Vasih traktora ? Navikao sam na IMT i R-65 gde to nisam imao za slucaj
Hvala
 
Nije nastelovano kako treba..ne sme da se vrti ako je rucica u neutralnom polozaju..

- - - - - - - - - -

Zovi servis..pos garancijom si..
 
Ako je rucica kardana u neutralu ne bi se ni pod razno smio okretat. A ako krci kad palis kardan onda kvacilo nije nastimano. Jesi pokuso kakvim drvetom zaustavit kardan kad je rucica u neutralu? Mozda gusto ulje prenosi pa se okrece. To ljude dosta buni.
 
Ma da brate dragi uhvati ga rukom! A razmisli malo.. Bolje da zakaci neku masinu koja koristi kardan pa da stavi kardan dok je traktor ugasen pa kad ga startuje videce dali se onfa vrti ili ne dok je rucica u neutralu..sta god traktor je potpuno nov i zato postoji garancija i servis i nema tu sta da se dvoumi..
 
Nazad
Vrh