YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
ima komsija545mislim sa fiatovim motorom po meni je samo za povrsne poslove sejanje kosenje presovanje i tako to za transport po suvim posto je lak nije za teske poslove ja sam brao sa njim vuce dvoredni berac ali nije mu lako.sto se tice motora i ostalog nije imao problema a radi sve sa njim
 
ima kod mene u gradu novi od 80 konja i nesto manje ovaj od 80 je oko 20000evra!! oba sa fiat motorima stoje vec par godina!!!
 
:cao: svima...
Baš mi je drago što sam naišao na temu o kineskim traktorima..
Relativno sam nov na forumu, pa još ''prelistvam'' teme...
Mi smo uzeli YTO 454 na Poljoprivrednom sajmu u Novom Sadu..
Prvobitna namera nam je bila da uzemo IMT539 sa hidrauličnim volanom, ali s obzirom na ''uljudnost'' prodavaca, a i samog rada volana, nije nam dugo trebalo da se odlučimo za nešto drugo..
 
in4xg6.jpg
130ks,da li ipak 1221 MTZ
 
Uh....
Pa napravih komparaciju sa IMT-om..
A, kada je u pitanju Belarus...Nisam pametan...
 
Gavrančić je napisao(la):
:cao: svima...
Baš mi je drago što sam naišao na temu o kineskim traktorima..
Relativno sam nov na forumu, pa još ''prelistvam'' teme...
Mi smo uzeli YTO 454 na Poljoprivrednom sajmu u Novom Sadu..
Prvobitna namera nam je bila da uzemo IMT539 sa hidrauličnim volanom, ali s obzirom na ''uljudnost'' prodavaca, a i samog rada volana, nije nam dugo trebalo da se odlučimo za nešto drugo..

Kakvi su prvi dojmovi? :sta:
Ima li nešto što te smeta? :zli:
Kako su pogođene brzine za rad? ::svaka cast:: ili ::lose::
 
Pozdrav svima,ja sam novi clan.Zanimaju me iskustva vlasnika traktora YTO 454,554,904?Koliko sam razumeo to su traktori jednostavne i pouzdane konstrukcije.Interesuje me kako se ponasa 904 u oranju i tanjiranju,a 454 i 554 na laksim poslovima?
Post je spojen: [time]1256498110[/time]
_________________________________________________
Pozdrav svima,ja sam novi clan.Zanimaju me traktori YTO 454,554 i 904?Zato pitam vlasnike ovih traktora kakva su hjihova iskustva u oranju,tanjuranju(904) i laksim poswlovima(454,554)?
Post je spojen: [time]1256498898[/time]
_________________________________________________
 
YtO je odličan u oranju i ima brzine: 1 brza je 9km/h, 4 srednja je 11 km/h, 2 brza je 13km/h pa biraj. Prvom najlakše ore a ni 4 srednja nije problem samo mi izgleda brzo, jer nisam navikao. Kažu brži je od Rusa u oranju.
 
bewisa je napisao(la):
Hvala Soyacorn,koji plug koristis i jesi li tanjirao ?
[/quote

koristim plug Voogel 3sL950
Post je spojen: [time]1256809811[/time]
_________________________________________________
Rastislav je napisao(la):
Soyacorn je napisao(la):
YtO je odličan u oranju i ima brzine: 1 brza je 9km/h, 4 srednja je 11 km/h, 2 brza je 13km/h pa biraj. Prvom najlakše ore a ni 4 srednja nije problem samo mi izgleda brzo, jer nisam navikao. Kažu brži je od Rusa u oranju.

Nisam slikao ni snimao u toku oranja a mogao sam pošto uopšte nemoram držati volan dok orem. Prosto uživancija, nemogu matorog da izvučem iz traktora, ore po ceo dan.

Pa daj slike i video ako mozes!
 
na izgled je lep,nemasta :D Evo stigla jesen pa nam kazi kako si zadovoljan snaga potrosnja i tako to. ::traktor1::
 
Jak je nema šta, sa 90 konja vuče 3 brazde Voogel 4 srednjom, to je oko 11 km/h. Potrošnja 10-12l po jutru, zavisno od težine i ugaženosti zemljišta. Moram priznati bilo je i problema. Prvo mi nije dobro radio volan i utvrdjeno je da ima vode u ulju. Promenili su orbitrol i ulje i sada je OK. U subotu mi je zaglavio hidraulik, nije hteo da spusti plug. Serviseri došli za pola sata od prijave kvara, promenili distibuter na hidrauliku i rešili problem. Kabina mu nije zvučno izolovana sa donje strane ali to sam rešio sam, ubacivanjem sundjera i sintelona po celoj donjoj površini kabine. Za te novce traktor je super.
 
pozzz prodajem YTO traktore ali to nije bitno nego sam hteo da Vam prenesem moja iskustva...najprodavaniji modeli su od 120, 80 i 45 ks koji je sad apsolutni hit...cena YTO 90 ks je 22.000 e sa pdv-om...delova ima u dovoljnoj količini i servis je vrhunski a ljudi kojima sam prodao mi se kunu da imaju i veću snagu od prikazane...ako Vas nešto još interesuje slobodno pitajte..pozz
2hd1bia.jpg
 
To sto YTO od 90 ks najslabije prdaje znaci da je najlosiji ?Shvatio sam da je od 120 ks
najpouzdaniji ali vecini paora prevelik.Zanima me da li prodajete YTO 445 bez prednje
vuce i bez kabine?Takva kombinacija bi bila idealna za lake radove.Kakva su vasa
iskustva sa traktorima od 45 i 90 ks?
 
bewisa je napisao(la):
To sto YTO od 90 ks najslabije prdaje znaci da je najlosiji ?Shvatio sam da je od 120 ks
najpouzdaniji ali vecini paora prevelik.Zanima me da li prodajete YTO 445 bez prednje
vuce i bez kabine?Takva kombinacija bi bila idealna za lake radove.Kakva su vasa
iskustva sa traktorima od 45 i 90 ks?
traktor od 45 ks ima duplu vuču i nema ih bez kabine ( što bez kabine? ) , mali je potrošač, kao upaljač troši, okretni su i dobre snage...ovo mi pričaju ljudi koji ih koriste...ne radim zemlju pa nemam sopstvenog iskustva...uopšte svi YTO traktori su štedljiviji 20 % od rusa! ::namigivanje::
 
Mislio sam 445 u poredjenju sa IMT539.Meni tako mali traktor treba za sejalicu,roto-kosacicu,prskalicu,cisternu,balirku itd a za to mi ne treba prednja vuca i kabina.
Verovatno bi bio okretniji bez prednje vuce pretpostavljam!Ne odgovori mi o
traktoru od 90 ks.Jedan clan foruma pomenu da mu je servis za YTO-a dosao za
pola sata.Da li je to moguce u grzavi Srbiji? :bravo:
 
bewisa je napisao(la):
Mislio sam 445 u poredjenju sa IMT539.Meni tako mali traktor treba za sejalicu,roto-kosacicu,prskalicu,cisternu,balirku itd a za to mi ne treba prednja vuca i kabina.
Verovatno bi bio okretniji bez prednje vuce pretpostavljam!Ne odgovori mi o
traktoru od 90 ks.Jedan clan foruma pomenu da mu je servis za YTO-a dosao za
pola sata.Da li je to moguce u grzavi Srbiji? :bravo:
zavisi koliko si udaljen od ns-a ali su veoma brzi...YTO 454 - veća snaga a manja potrošnja goriva, hidraulika, bez turbine, dupla vuča, četvorotaktni motor .... za YTO od 90 ks bolje da ti kaže neko ko ga već koristi! ::namigivanje::

demla0.jpg
 
rus od 130 ks kosta 30 000 eura i ljudi ih koriste vec duze vreme-pokazali su se sipa i loziku i vozi guta sve zivo a ovi kinezi ne znam lepo izgledaju ali ne poznajem nikog ko ih ima duze vremena pa da cujem komentare
 
Nazad
Vrh