YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
I ja sam nekidan malo glanc opalio na mašini :osmeh:

20150509173910.jpg


20150509173853.jpg
 
Pukao je ventil u glavi kompresoraJa sam kupio novu glavu od 82.1 malo razbusio te cetiri rupe na njoj i namontirao.Vise nema problema.
 
Pa jedino mu se glava kompresora ne kvari,ali već malo niže..... Aj zdravo otvor za osovinu u alu kućištu kompresora. Sory na O.T.
 
Da li je yto 804 veci po gabaritima od torpeda 7506 i je li okretniji, kakav je potrosac i sve ostalo. Vidim nosi velike gume pa ne znam da nije preveliki za moje terene jer je verovatno visok dosta, i ne znam isplati li se menjati torpeda za nesto takvo?
 
Da li je yto 804 veci po gabaritima od torpeda 7506 i je li okretniji, kakav je potrosac i sve ostalo. Vidim nosi velike gume pa ne znam da nije preveliki za moje terene jer je verovatno visok dosta, i ne znam isplati li se menjati torpeda za nesto takvo?

Ja sam imao Torpeda 7506 i uzeo YTO al 904 isti ko 804 al jaci, jeste siri i vislji od Torpeda i okretniji i to dosta a potrosnja maltene ko Torpedo na spremanje zemlje, na plug jos nisam imao prolike da ga upregnem, razlika ko nebo i zemlja, e sad dal ti se isplati ili ne to zavisi od tebe !
 
Cudno mi da je okretniji a izgleda dosta veci od torpeda. I sa potrosnjom jel moguce da neki trosi manje od torpeda?
 
Da li neki vlasnik moze da iznese dimenzije svog 904, sirina, duzina i visina, meni bi koristio za transport, samoutovarna prikolica po brdovitom terenu i nesto baliranja, mozda i za vucu cisterne od 3-4t. Polovan bi gledao jer mi se nov ne isplati.
 
Vidim na sajtu AV da imaju uvek po neki polovan traktor za prodaju.Zna li neko rade li oni neku zamenu polovno za novo ili polovno za polovno_Ovaj moj 904 je kao ispod cekica sa manje od 800sati a trebao bi mi jaci.
 
rade odbijaju ti 10% od cene po godini starosti,znaci ako je 3 godine star odbiju ti 30%,ali mislim da menjaju samo polovno za novo nisam siguran
 
Zvacu ih u ponedeljak da vidim.Videcu dali moze da dam mog 904 za nekog 120-130 polovnog za koga oni garantuju tj. da je pregledan.Za novog nemam nameru da doplacujem jer su bezobrazno skupi.
 
Nazad
Vrh