YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Ne znam druže stvarno.Ako nemaš klimu nema šta drugo da bude.Nemoj se odmah sekirati jel možda je pristupačno da se zalemi.Javi kad utvrdiš šta je.
 
Kod mene je curio antifriz pomalo u kabini se javljalo,jer su crijeva losa i bilo je puklo kod tog hladnjaka ,tako da sam uzeo nova i zamijenio i dovod i odvod sa tog hladnjaka i vise nema problema s tim.
 
I meni je izgleda procurelo crevo negde kaplje po malo iz oba stuba od kabine.A vodu sam ispustio iz grejaca i zatvorio slavinu, i otkud voda u crevima neznam.
 
ma nista strasno. imas sliku gore, malo teze ce se prici. moram da razmontiram ceo krov. inace danas pukla sajla od rucnog gasa, zna mozda neko od cega to pasuje? nekog motora ili slicno? da ne trazim od onih lopova iz agrovojvodine.
 
Ja sam kupio u AV prošle godine.Napunio sam je uljem i za sada nemam problema.Ako ti je bužir dobar neka ti neko samo promeni sajlu i zapertluje na krajeve.
 
Pa i ja mislim da sam sa poštarinom platio oko 1500rsd.Ma nisam znao da neki tip koji radi servise za APN i tomose u selu ima sajlu i samo seče na meru i pertluje kako hoćeš na kraju.
 
Nemora da se zapertluje na krajevima.... Ti sto seku te sajle na meru mogu i one kuglice (gde se kaci sajla) da ti stave nije im problem... Meni tako napravili za gasenje sajlu za kombajn jer nisam mogao nigde da nadjem... Buzir bio dobar oni ubacili novu sajlu stavili ono na krajevima i kao orginal ispalo... :ppozdrav:
 
kod njih izgleda ti manji delovi sve ista cena. ja uzeo cep hladnjaka 1300 din. mogao sam bilo koji drugi, ali ne zatvara bas najbolje pa ajde reko original.
 
worm, pa za yto 904. 1300 din sa postarinom sam platio. sinisa, napisao sam ranije da sam ispustio svu tecnost iz sistema. a napisao sam da da je poceo da jebucka, jer mi se za dva dana desilo par sitnijih problema. to je jedan, pukla mi je sajla od rucnog gasa i menjao sam jednu cev na njemu.
 
Da druže pročitao sam,ti jesi ispustio tečnost iz sistema ali iz radijatora nije izašla.... A iako je najviša tačka vrlo retko se isprazni zbog položaja creva. Sajla... Jbg to je već do kosookih...
 
Fiat i Yto
1_60693322_DSC_0088.jpg
 
Nazad
Vrh