YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Danas merio brzinu u oranju GPS-om, 1H na 2000 obrtaja je između 7 i 8 km/h, sa proklizavanjem, na punom gasu direktnom brzinom ide tačno 31 km/h

- - - - - - - - - -

Još da dodam za one koje ne znaju u pitanju je YTO 1304 isto ima brzine kao i 1204
 
Poslednja izmena:
Moj gps koji koristim u autu(prestigio)mi pokazuje uvek za 7km/h manju brzinu nego onaj brzinomer na autu.Pre njega sam imao neki drugi koji je takođe pokazivao za tačno 7 km/h manju brzinu.E sad nisam ga nikad stavio u kineza pa da vidim šta će pokazivati?
 
Svi auti na satu lazu za brzinu. Meni laze za oko 5-6km/h. Vise puta provereno sto navigacijom, sto pandurskim radarom (mislim da sam gotov, kad ono nisam prekoracio brzinu :osmeh:).
 
razdvojeno je kod mene ulje za mjenjac i za kipanje interesuje me samo za kipanje ulje kojeg uzima iz rezervoara ispod traktora
 
E tako da. Moje mišljenje je da konsultuješ servisere pa da ti oni kažu šta su sipali. U principu bi trebao da ide hidraulan ali imaš i UTTO ulja koja su za menjač,hidrauliku i mokre kočnice(kao što je kod našeg). Najbolje kontaktiraj servis da ne pomešaš ulje sa nekom drugom vrstom....
 
  • Like
Reagovanja: YTO
Zamolio bih naše drage drugove forumaše iz BiH i Hrvatske ako mogu da mi pošalju brojeve njihovih zastupnika za traktore YTO.Puklo mi je prednje staklo od levih vrata komplet.Kod nas nema na lageru ,a čeka se jako dugo.Vrata su sa YTO 904 novi tip što znači da staklo tj. vrata nemaju okvir već samo gumu.Ukoliko imate bilo koju informaciju da može pomoći javite na pp.
 
Danas mi zablokirala kazaljka od obrtaja motora na instrument tabli, a i radni časovi ne broje, ostalo sve radi na istrument tabli. Dali neko zna šta može biti? U Agrovojvodini mi kažu da moram menjati komplet sat.
 
Ako ne vrti moto sate onda je do alternatora.Prvo tamo proveri kontakte na onim šrafićima.Ukoliko moto sati rade ,a obrtaji ne onda je do table u kabiti.
 
Zamolio bih naše drage drugove forumaše iz BiH i Hrvatske ako mogu da mi pošalju brojeve njihovih zastupnika za traktore YTO.Puklo mi je prednje staklo od levih vrata komplet.Kod nas nema na lageru ,a čeka se jako dugo.Vrata su sa YTO 904 novi tip što znači da staklo tj. vrata nemaju okvir već samo gumu.Ukoliko imate bilo koju informaciju da može pomoći javite na pp.
Sad sam razgovarao sa covjekom koji radi u "yto machinery Bijeljina" i licno ga poznajem. Kaze nemaju uopste stakla, ali je cudno da su imali potraznju za onog malog yto_a stakla iskljucivo za lijeva vrata.
p.s. Evo ti i broj ove firme u Vitezu (to je kod Zenice,dooosta daleko od tebe)
Ovnak d.o.o. Vitez 00387 30 713 121,
00387 30 717 151
www.ovnak.com
 
Poslednja izmena:
Prvo da ne bude zabune,staklo sam razbio ja svojom greškom.Puklo bi svako pa i na Fendu da mu se to desilo.Goran Staklo iz Pančeva kaže da tako nešto niko u Srbiji nemože da mi odradi.Staklo je oblo(kao sočiva) i oko toga nastaje problem.Ostalo je da se čujemo sutra oko podne da vidimo šta se može odraditi(ako nađe neko rešenje).Ovi iz Industrije Stakla Pančevo u subotu nisu radili tako da ću njih sutra zvati.Za sada najlon i samo ori.
Sova hvala na trudu druže.
 
Nazad
Vrh