YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Samo što dalje od Ćorića, bezobrazno je skup

- - - - - - - - - -

A i šta će ti od 130 ks, ima kod nas čovek 130ku i kaže kad bi ponovo uzimao uvek bi pre uzeo od 120ks jer imaju isto snage samo ovaj od 130 malo više troši, a razlika u ceni nije baš zanemarljiva
 
Kod nas ima jedan, stoji vec tri godine na prodaju, nema zainteresovanih.Mislim da je 120 ks, vec mu se i farba sjebala od izlozenosti suncu posto stoji vani, a cijena je mislim ispod ovih, gore navedenih cifara, ali da ne lupam sad.Bas cu skrenuti da pitam.
 
Ja sam mog YTO kupio kod Ćorića i cena je u evro bila ista sa onom iz agrovojvodine.Stim da kod Ćorića sam imao još neke dodatne pogodnosti.
 
Kakav je yto 504? Isplati li se da se snjim ore? Moze li da izdrzi ili oranje nije za njega? Kosta 11800 sa kabinom a bez kabine 11200.
 
[video=youtube_share;2UOFvGtx0JE]http://youtu.be/2UOFvGtx0JE[/video] pogledajte na prvi minut,tu je temperatura motora preko 100tke
 
Lik na standu mi rece da ima 45 ks , zato sam i pitao da li moze da ore i isplati li se orati posto ima 45 ks a nije nesto glomazan za svoju snagu. Ovde kod mene najvise ljudi ima imt 539 i oru sa njima i dvobraznim plugovima pa zato pitam .Kakkvi su manji yto traktori sto se tice kvarova , odrzavanja.Da li su slicni ili kvalitetniji od sadasnjih subvencionisanih imtovih trakotra?
 
To moraš da prelistaš temu i potražiš nekog vlasnika manjeg kineza,kontaktiraš ga preko pp-a i rešena misterija.
 
Sumadinac-Gruzanin Pa ako oru sa 539 onda si u prednosti nad njima sa YTO. 6 ks je jaci, motor je 4 klipa, traktor je tezi od 539 za nekih 600 kg mozda i vise i imas prednju vucu. Sto se kvaliteta tice ne znam kod mene ih nema. Od kineza ima samo jedan Foton 80 ks.
 
Imam ja YTO-a 504 a prije njega sam imao 404...ptajte sve vezano za traktore (sa 404 sam napravio oko 2000 rs a ovaj trenutno ima 250)...
 
Bio sam u subotu do agrovojvodine po donju poteznicu za 904.Pokidao sam onu što je došla sa njim svojom greškom.Rekli su mi da će u oktobru imati dosta lepe akcije za prodaju traktora.Recimo 1204 će biti 2000evra jeftiniji tj. na cenu umanjenu za taj iznos će biti dodat PDV.Postoji mogućnost da se uz dogovor sa njima uplati pola novca odmah ,a za resto bez kamate ili bilo koje klauzule sačeka po dogovorenom vremenu.Ja sam pitao dali može da mi izdaju račun i sve ostale papire sa datumom posle 1.1.2013. ako sada kupim traktor i kažu da to ne može.Da je to moglo možda bih se i prelomio da uzmem 120-tku jer verujem da će iduće godine ipak biti nekih povraćaja za kupljenu mehanizaciju.
 
Nazad
Vrh