YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Samo zbog toga nisam uzeo 504, jer su rekli da će kasnije verovatno stavljati drugačije kvačilo. Isto su uradili i sa 904. Prvo su stavljali tvrda kvačila a sada ugradjuju odmah Lukovo.
 
Za dva poslepodneva sam isčitao celu temu YTO. Ispadoše mi oči... Koliko sam mogao zaključiti iz pisanja članova dosta vas se ponovilo sa novim traktorima i većina je zadovoljna ali uvek ima sitnica koje treniraju živce .....
Cene su im na početku bile veoma konkurentne što sada baš i nije slučaj.
Uglavnom do sada nisam posećivao ovu temu ali od sada se pretplaćujem na istu :ppozdrav:
 
Za dva poslepodneva sam isčitao celu temu YTO. Ispadoše mi oči... Koliko sam mogao zaključiti iz pisanja članova dosta vas se ponovilo sa novim traktorima i većina je zadovoljna ali uvek ima sitnica koje treniraju živce .....
Cene su im na početku bile veoma konkurentne što sada baš i nije slučaj.
Uglavnom do sada nisam posećivao ovu temu ali od sada se pretplaćujem na istu :ppozdrav:

Drug nemoj da me strecas...
 
Makakvi, ja ću ko na onom grafitu "samo vas gledam" :osmeh:
Gledam nešto što bi mi zamenilo imt 558, jer on kod mene zadnjh 7-8 godina obere kukuruze ujesen i možda još nekih lakših poslova poput vode za prskanje, veštak na njivu....i onda cele godine kupi prašinu. Ferga je "glavni" što se tiče tih lakih poslova.
E sad konkretno gledam nešto snage 60-80 ks da može zameniti 558.
 
Pasce im cene. Dolar slabi u odnosu na Evro. Ocekujm da padnu cene za 10-20%. Medjutim treba uzeti u obzir "nasa posla" gde nema pravila i gde ako ne zaradis 50% cene nisi trgovac.
 
Vec par godina pratim ovu temu o YTO traktorima. Posebno me zanimaju ovi manji modeli. Vidim da se prilicno prodaju kod nas i da su u globalu dobri traktori. Inace, vec vise od godinu dana dvoumim se izmedju modela 504 i IMT 549 dw. Medjutim, prateci i jedne i druge iz dana u dan, IMT gubi trku... meni treba traktor za sitnije poslove, traktor koji bi zamenio 539 koji uskoro puni tri decenije. Mozda bi i ovaj 454 dosao u obzir, mada mislim da cu se najverovatnije odluciti za 504. Varijanta sa prednjom vucom, klasicna kabina, bez klime...Vidim da su povecali cene traktora. Sledece nedelje cu ici u Agrovojvodinu da ih malo bolje pogledam, da se odlucim za model, opremu, pa da onda polako udjem u proceduru za kredit.
 
Koliko kosta YTO 804 i 904 ?
Juce sam zvao Agropanonku rekli su mi za MTZ 820 ravan most 23690 evra, e sada da uporedim sa Kinezima, da vidim sta je isplativija kupovina...
 
Nazad
Vrh