YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
I kad tako odradiš tebi ostane sve memorisano.Recimo sat ti ne kreće iz početka i ostalo?
 
Onda je drugačije vezano.Kod mene sat uvek krene od nule i USB od prve pesme.Ma to mi je najmanje bitno.
 
Moj jeste neki teški Kinez ali hvata stanice extra.Bolje radi nego full pionir u mom autu.Ima i neki ulaz za kartice ali u to se ne razumem.Gurnem USB 4GB i mirna glava.
 







napravio i istapacirao pomocno sediste tako da se uklapa u ostatak kabine


 
Poslednja izmena:





Uradio sam i prednju poteznicu, ali nisam stigao da je slikam. Dobro dodje kadatreba parkirati prikolicu u rikverc.


Moze li neko da mi slika gde se nalazi radio i zvucnici jer hocu da ga upakujem u ovog mog Brus Lia!?
 
jeste tako sat ostaje zapamcen i broj pesme isto, (koristim usb) preko 100 pesama na 2gb,
kod mene je sve 24 volti, a za radio ne znam
Tebi zato ne gubi memoriju jer je izvedena zica od jednog akumulatora da bi dobio napajanje od 12v. Kristi proveri kabel od antene mora da hvata stanice! Jel je LG trandza? Nas hvata ko blesav a bas sam slomio antenu jedno dva puta pa sam je skratio na ispod visine krova.... Tokio bravo za slike!
 
Tebi zato ne gubi memoriju jer je izvedena zica od jednog akumulatora da bi dobio napajanje od 12v. Kristi proveri kabel od antene mora da hvata stanice! Jel je LG trandza? Nas hvata ko blesav a bas sam slomio antenu jedno dva puta pa sam je skratio na ispod visine krova.... Tokio bravo za slike!

Nemam pojma koji je radio moracu sutra da pogledam,pokusao sam ja nesto oko antene ali bezuspesno,moracu da pogledam od radija do antene mozda je negde kabal puko,hvala :ppozdrav:
 
Ljudi,kazite mi kakav je traktor YTO 454.Video sam kod komsije i jako mi se svideo_On mi nezna nista reci jer ga je tek kupio...za pocetak kaze da je odlican...
 
Mislim da ga Atilin ćale ima već duže vreme.On će ti to najbolje reći.Znam samo da je njegov ćale pričao mom na pijaci da je prezadovoljan i da sa njim radi sve kao i sa IMT560 pa i lakše.
 
Ja nemam, ćale ima takav i imao je IMT 577 sa perkins motorom. Jer ja živim u Neuzinu kod starca a ćale u Mihajlovo. Ali mogu da ti kažem sve o tom traktoru. Sad ima tog 454 i IMT 539

On je to kupio 2009-god i od tad je napravio oko 1000r/č a od kvarova je imao:
pokidala se sajla gasa
stavili drugi sat za pritisak ulja pored table
menjali spojnicu kardana prednje vuče
to je bilo pod garancijom otklonjeno

od tad je imao samo elektro probleme šmigavci nisu radili,alternator prestao da puni odlemila se žica u samom alternatoru
malo mu je loše rešena cela instalacija bar po meni jer su dosta tanke žice i krute ali mehaničkih problema nije bilo ja sam ga vozio par puta dosta je jednostavan za vožnju dosta je dobro rešen u samoj kabini one ručice za kipu i hidrolika za poluge sve ti je pored sedišta ne treba se saginjati


Jedina mana po meni da je uzana kabina ako neko sedi još pored tebe ali ako ideš sam dosta je


A ovako izgleda

15q583n.jpg
[/IMG]
 
Poslednja izmena:
U petak ces dobiti detaljniju sliku jer sam sada u Bg. Napravljeno je od colovske daske, isecena tako da odgovara da sedne u ugao kabine, preko drveta stavio tri sloja sundjera razlicite tvrdoce (prvo najtvrdji) i presvukao eko kozom. Nosace napravio od L profila i izbusio i postavio na rastojanje da odgovara srafovima na blatobranu i na njih ga prisrafio a na deo L profila koji se oslanja o blatobran sam navukao parce kedera sa auta i tako resio problem da ne oguli blatobran. U svakom slucaju cu ga poslikati u petak pa ces videti.
 
Obično se svi žale na servisere.Evo mene zvali jutros iz agrovojvodine da dođu na namontiraju nov hladnjak.Propli put su samo usuli onaj prašak i na taj način zaptili hladnjak.Ja nisam ni tražio da donesu novi ,a oni eto sami zovu da dođu.Vrlo sam zadovoljan njihovim odnosom.
 
Nazad
Vrh