YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Klima im se ugradjuje na zahtev i onda kosta nepunih 15500e.

Miroslave, slike za tebe





i dok sam slikao usput sam silikonom pozatvarao sve rupice na gumama na kabini.


P.S. Kabina na 454 je sasvim dovoljne velicine, ko zeli da se vozi u garsonjeri neka kupi Zetora. :)
 
Miroslave: moje misljenje je da moze 100% da se uporedi sa imt 560 rakovica 65 ili sa zetorom te klase,orao jos nisam sa njim,samo sejali,spremali imt 210 spremac,i spartali.mogu ti reci da sa 210spremacem ide ko lud.spartacem isto.mislim da moze cak i bolje da odradi poso od ovih traktora jer ima i prednju vucu a to MNOGO znaci! i jos nesto, kada sejes prebacis kardan na 1000 obrtaja i na leru traktor radi i sejalica drzi semena na plocama. manja potrosnja traktora i goriva!zar ne? ja sam zadovoljan sa njim!eto toliko.:ppozdrav:
 
Miroslave: moje misljenje je da moze 100% da se uporedi sa imt 560 rakovica 65 ili sa zetorom te klase,orao jos nisam sa njim,samo sejali,spremali imt 210 spremac,i spartali.mogu ti reci da sa 210spremacem ide ko lud.spartacem isto.mislim da moze cak i bolje da odradi poso od ovih traktora jer ima i prednju vucu a to MNOGO znaci! i jos nesto, kada sejes prebacis kardan na 1000 obrtaja i na leru traktor radi i sejalica drzi semena na plocama. manja potrosnja traktora i goriva!zar ne? ja sam zadovoljan sa njim!eto toliko.:ppozdrav:
probaj da za njega zakacis 3.0 m setvospremac, ako to moze onda je u klasi sa zetorom,rakovicom . . . . . .:osmeh:
 
Mogu da probam nije problem.ali dzaba ide rakovica sa 3m,kad sam duplo brzi.i uradim vise sa manjim setvospremacem.... :osmeh:
 
Od petka sam vlasnik x1204. Tek ga razradjujem jer sarvis kaže 50 sati. Imam samo jedno pitanje za sada. Kod viših obrtaja motora nešto počinje da svira 1600 pa na dalje. Nisam primetio da se iko žalio na to ali meni strašno smeta. Jedino što mi je palo na pamet je novi auspuh ( sa strane uz kabinu ). Unapred hvala Boris Bačka Palanka
 
Od petka sam vlasnik x1204. Tek ga razradjujem jer sarvis kaže 50 sati. Imam samo jedno pitanje za sada. Kod viših obrtaja motora nešto počinje da svira 1600 pa na dalje. Nisam primetio da se iko žalio na to ali meni strašno smeta. Jedino što mi je palo na pamet je novi auspuh ( sa strane uz kabinu ). Unapred hvala Boris Bačka Palanka
da ti nije ukljucena prednja vuca mozda?jer ti zvizdi u prvoj ili drugoj na vece obrtaje?
 
danas sam sedeo u ovakvom traktoru, kabina je puno bolja i veca nego na 454, cena mu je 14000 sa Pdv-om
359ya38.jpg


---------- Poruka napisana u 14:58 ---------- Prethodna poruka je at 14:56 ----------

n5rkld.jpg

A je ružan jedan kod nas kupio sad neznam jel 454 ili 554 ali traktor je koma ne bih ga nikad uzeo.
A on ga fali ali izrada nikakva...
 
ja pricam o RAKOVICA 65,i meni je cudno da VLASTO tera rakovicu sa 3m spramacem,ali reko dobro sigurno je laksa zemlja i plice ide,ali da odradi poso kako treba i''ja se cudim brate''
pa ja vucem takav spremac bez problema , i kum vuce sa 560 3.m spremac :osmeh: . . . . zato nemoze yto 554 da ide sa zetorom,imt 560, rakovicom u tu klasu
 
Vucem i ja spremac 2.9 sa 560, prvom brzom. Sto znaci da nema optmalnu brzinu. Kad ubacim u 2. ugusi ga cas posla. Kacio sam ga jednom prilkom i za 542, silom prlika, vuce ga i on, ali se postavlja pitanje, da li je nesto uradio? Ne treba nikad silovati masine. Bolje je napraviti jedan krug vise.
 
Nazad
Vrh