YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Mislim da je na ulazu u PVP , kod mene su serviseri izbacili odmah kod prvog servisa. Neznam zbog čega.
 
Pitanje za one koji rade ili su radili sa 1304.
Prijatelj hoce da se ponovi. Ali nas malo buni podizna moc hidraulike na toliki traktor je 4t. Video sam na youtube da rade sa cetvorobraznim obrtacima, ali kako bi radio sa nekom tezom drljacom ili nekom rotodrljacom sa sejalicom u kompletu?
 
Imali su ih sada su ih zamenili Zetori proxime inace te kineske kockice su se dobro pokazale nisu ih ni malo stedeli inace te sejacice su sklopive na sprat i teske ko djavo ali su radili bez ikakvih problema.
 
Izvinjavam se svima unapred. Interesuje me kad ili prilikom rada sa kojim masinama koristite 1000 o/min na kardanskom vratilu ? Berac ide na 540.Cklon,prskalica,krunjac isto na 540 o/min ?! Dosad sto sam radio sa traktorima radio sam sve na 540 o/min. Hvala
 
Ako je berac stelovan na 720, onda moze goniti na 1000 na manjem obrtaju (ako traktor ima dovoljno snage, da bi vukao i gonio berac na malo manjim obrtajima), ili napr. pumpa za navodnjavanje (naravno zavisi od modela...), eto i krunjac (zavisi od konstrukcije...), ima jos takvih stvari... mada nije neophodno imati 1000 (licno mislim da je bolja opcija 540E)...
 
Juče bio ko kolege on zakačio 755 plug za yto445 mogu vam reći da me je razočarao ore drugom sporom dubina 25 cm i ide dosta sporo pod prednjom vučom probao trecom i nema snage
 
To onda nesto nije u redu, ne moguce da ne moze brze.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ma kakva smonica, imam kineza isto, nije yto ali dosta slican i najsporije sto orem je 4 spora sa plugom 756.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Računaj da je kod yto 2 kao treca na imt u..pa sad dal je to brzo ili sporo za oranje ne znam..ja sam mojim nisam nikad orao al za sve ostalo nisam prometio da nema snage..cak sta vise bas sam se iznenadio vise puta koliko je kadar..zmajevku 7t celu jesen vukao po njivi za kombajnom i izvkacio iz njive i tako to..
 
Jel znate za neki povoljan 804 ili 904 da je na prodaju, da je nesto povoljnije?
Ko je bese sa foruma skoro prodao 804?
Zamolio bih ga da se javi, interesuje me za koliko je prodat, da bih znao neku realnu cenu.
 
Nazad
Vrh