YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Pozdrav nov sam pre mesec dana sam kupio 904 sa reverzerom imao sam problem sa hidraulikom kada se ugreje nije hteo da spusti poluge dali je imao neko problem sa tim?

Mehanicki reverzer? I za njega je potrebno kvacilo? Moze slika kako to izgleda i gde se nalazi.
Mi smo uzeli 2016 i nismo ni znali da moze sa revrzerom, niti su nam nudili. Sada sa obrtacem bi bas godio.

Za hidraulik mozes da probas protok, tj plus minus rucicu i onaj orugli deo ispod sedista.
 
Da mehanički potrebno je kvačilo nije do ručke +- ispod sedišta bio je u servisu zamenilu su ventil
 
Rano je da ti govorim dali sam zadovoljan ima tek 80 radnih sati bilo je i kvarova ali su otklonjeni u servisu oranje je radio sa dvobraznim 757 sada je dokupljena jedna glava pa čemo ga isprobati kako vuče platio sam ga 27000

- - - - - - - - - -

Koliko je doplata za reverzer ako imas informaciju?

doplata je oko 800 eur
 
Zdravo ljudi, nov sam na forumu. Imam yto 804 2007 god. Kupio sam ga polovnog pre dve godine i kod mene je napravio oko 1100rh, ukupno ima oko 3500rh. Od delova je samo auspuh zamenjen i stavio sam mu sve 4 gume nove. Ide kao zmaj ali kvacilo vec hvata pri vrhu. Onu polugu sam produzio maksimalno i nista. Ima li nekih mogucnosti za stelovanje ili ovo sluti na novo kvacilo i razdvajanje?
 
Jel imao neko problema sa prednjom vucom? Danas u brazdi odjednom kao da je plug nesto zakacio trgne , jos jednom se cuo kao neki tup zvuk prilikom hoda u nazad na leniji i u sledecem krugu pocne da ispada prednja vuca, samo trgne i neki tup zvuk. Jel imao neko nesto slicno? u pitanju je 904 mada verujem da je i na ostalim slicna izvedba.
 
Desna do blatobrana je za gore-dole,a leva do sedišta je za pozicioniranje...euro kabina je u pitanju .. dakle ta leva,do sedišta odredjuje koliko će mašina ići gore,a ne ko kod drugih,recimo imt, koliko će ići dole..
 
A probaj ovako, desnom do bltobrana odredi dubinu stavi je otprilike na pola hoda ili malo vise a rucicom pored, podizi i spustaj plug. Tako je bar na 904 i radi perfektno.
 
Probao i neće,čim naidje na tvrdje,ili jednostavno posle nekog vremena ta desna ručica sama padne,pa je ja pridržavam rukom,i tačno rukom osetim kad hoće da ide dole...
Mislim nije meni to toliko ni bitno,jer mi on ne služi za oranje,već sam se danas malo igrao,neke bašte preoravao...
U drugim operacijama me ne stvara problem...
 
Zuta do sedista,zelena do blatobrana...tocak na plug i nema greske ?????? zutu namestis visinu zelenu samo radi gore dole...
Ja sam cak i lancic namestio pa zakacim zelenu da nebi slucajno pala u transportu sto se desavalo na pocetku...
 
Nazad
Vrh