IMT hidraulika

Odg: IMT hidrulika

mrforest je napisao(la):
kad počne hidraulika kako kažete da štreca i da škljoca neophodno je proveriti nivo ulja, a ako je sve u redu najverovatnije da su otišle kulise u klipnoj pumpi i karike neopnodno je izvršiti skidanje iste i servisirati. Svako nestručno montiranje i štelovanje može doći do loma ploče koja nije uopšte jeftina.

Post je spojen: [time]1277714333[/time]
_________________________________________________
trenutno najbolji za popravku i štelovanje hidrauličnih pumpi MIKRON Čačak 032/357-270, 350-340
jbš njih nosio je kolega pumpu pa godinu dana i zdravo a nije neki teret nosio prskalicu špartač i plug ja imam jednog čoveka u kisaču koji mi uvek radi na 567je pre 5god radjena i od tada nema šta nije dizao i još uvek isto diže kao posle remonta
 
Odg: IMT hidrulika

pozdrav znali neko sta se desava sa pumpom na 533 kad dize npr.bocnu kosu dize veoma sporo i na jakom i na slabom gasu a kad kipa kipa solidno bez problema na malom gasu. bez obzira vruc ili hladan isto se ponasa
 
Odg: IMT hidrulika

Jedna molba imam problem sa hidraulikom na 539 desilo se dosad par puta prilikom podizanja prikljucka ili nekog drugog tereta rucicu hidraulika pomjerim samo malo u smjeru podizanja a poluge odu u gornji polozaj. Spustam rucicu u donji polozaj i nista se ne desava, jedino kad ugasim traktor poluge se spuste i nakon paljenja funkcionise normalno. Imate li kakvu ideju sta bi radio da to rjesim?
 
Odg: IMT hidrulika

poljoprivrednik u pokusaj je napisao(la):
Jedna molba imam problem sa hidraulikom na 539 desilo se dosad par puta prilikom podizanja prikljucka ili nekog drugog tereta rucicu hidraulika pomjerim samo malo u smjeru podizanja a poluge odu u gornji polozaj. Spustam rucicu u donji polozaj i nista se ne desava, jedino kad ugasim traktor poluge se spuste i nakon paljenja funkcionise normalno. Imate li kakvu ideju sta bi radio da to rjesim?
zazor na razvodniku ti je veliki pa ti podglavi opiljak i zaglavi klipcic.
 
Odg: IMT hidrulika

galki je napisao(la):
poljoprivrednik u pokusaj je napisao(la):
Jedna molba imam problem sa hidraulikom na 539 desilo se dosad par puta prilikom podizanja prikljucka ili nekog drugog tereta rucicu hidraulika pomjerim samo malo u smjeru podizanja a poluge odu u gornji polozaj. Spustam rucicu u donji polozaj i nista se ne desava, jedino kad ugasim traktor poluge se spuste i nakon paljenja funkcionise normalno. Imate li kakvu ideju sta bi radio da to rjesim?
zazor na razvodniku ti je veliki pa ti podglavi opiljak i zaglavi klipcic.
Hvala na brzom odgovoru a reci mi kako da to rjesim sta mjenjati moze li se bez majstora rjesiti ili mora se traziti strucnjak?
 
Odg: IMT hidrulika

pokusaj da procedis ulje i sipaj ga preko magneta ,ako to neuspe onda moras da skines pumpu i nosis je u servis hidraulike da ti zamenu na njoj razvodnik
 
Odg: IMT hidrulika

Ljudi pozdrav i od mene imao bih jednu molbu za vas na iIMT u 539 zaglavila je hidraulika i to tako da cim se upali traktor ona se podigne na maximum i tamo ostane ne reaguje na komande nikako . Da li neko od vas zna sta bi to moglo biti . Pozz
 
Odg: IMT hidrulika

Poledaj predhodne postove.
Desava se da se zaglave i poluge kod hidraulicne pumpe.
Istoci ulje iz menjaca, i skini dekl, ispod sedista sa desne strane gde je merac.
Tu ces videti dve polugice kod mene su ranije i one glavile.
Ili probaj ovo ranije sto sam pisao, ako nije to ::lose::
 
Odg: IMT hidrulika

galki je napisao(la):
pokusaj da procedis ulje i sipaj ga preko magneta ,ako to neuspe onda moras da skines pumpu i nosis je u servis hidraulike da ti zamenu na njoj razvodnik
ulje usuto novo i nakon toga se ponovo desava znaci servis, a to me malo sekira posto imam lose iskustvo u komsiluku su radili na par traktora i nijedan nije vise zadovoljan sa hidraulikom tako ako vjerujete da me je malo strah posto nema servisa da daje garanciju.
 
Odg: IMT hidrulika

ja imam problem sa hidraulikom na imt 560,mnogo sporo kipuje kada je hladno ulje. zna li neko u čemu je problem? :udri:
 
Odg: IMT hidrulika

povratnik je napisao(la):
Ljudi pozdrav i od mene imao bih jednu molbu za vas na iIMT u 539 zaglavila je hidraulika i to tako da cim se upali traktor ona se podigne na maximum i tamo ostane ne reaguje na komande nikako . Da li neko od vas zna sta bi to moglo biti . Pozz
skini poklopac dole i tu gde ti dolaze te dve poluge malo isturpijaj sa turpijom i nema šanse da te zeza provereno ja sam to radio na svom traktoru
 
Odg: IMT hidrulika

isidor je napisao(la):
tomobanja je napisao(la):
ja imam problem sa hidraulikom na imt 560,mnogo sporo kipuje kada je hladno ulje. zna li neko u čemu je problem? :udri:
menjaj ulje ili pumpu
Nije do pumpe, ako toplo ulje radi kako treba! Ili je ulje neadekvatno ili je filter prljav!
 
Odg: IMT hidrulika

povratnik je napisao(la):
Ljudi pozdrav i od mene imao bih jednu molbu za vas na iIMT u 539 zaglavila je hidraulika i to tako da cim se upali traktor ona se podigne na maximum i tamo ostane ne reaguje na komande nikako . Da li neko od vas zna sta bi to moglo biti . Pozz
ventil
 
Odg: IMT hidrulika

mladenmaso je napisao(la):
pozdrav znali neko sta se desava sa pumpom na 533 kad dize npr.bocnu kosu dize veoma sporo i na jakom i na slabom gasu a kad kipa kipa solidno bez problema na malom gasu. bez obzira vruc ili hladan isto se ponasa
i kad nema opterecenja na polugama dize do kraja poluge a kad ima dize samo odprilike do pola i dalje nece
 
Nazad
Vrh