Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

Prosla grtalica?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Prekjuce I juce, ja obavio klanje na gradski nacin.
Narucio I kupio meso I to šol za prsutu, kremenadlu za pecenicu, vrat, I gronik za salamuru.
Plecku I ledjnu slaninu za kobasicu a but za kulen.
Samleo mo mesar, a ja po mojim receptima izmeso meso I
napravio kabasicu I kulen.
To prenocilo I danas odneo
U selo da mi komsija susi.
On susi na suvoj bukvi na srbijanski nacin,
znaci baci dva dima jedan dan, drugi dan pauza pa opet tako. I tako radi 7 do 10 dana.
Do sada je ispadalo sve odlicno.
 
Ja progazim traktorom
samo ispred kuce malo lopatom ocistim:osmeh:
Ja samo pozovem drugare i ne brinem.
48382969_2453363614692304_1194025879227858944_n.jpg
 
Cijelo poslijepodne slušam muziku. Slušam djecu koja pjevaju a tek su prohodala. Grlo mi se steglo a grudi se nadimaju pa hoće da puknu.
Ne gledam zvijezde granda i slične programa ali kad sam čuo glas i vidio izvođenje: Milica Stanišić, Jovana Radonić, Darija Vračević, Ljuba Stanković... Nisam mogao da prestanem gledati. Kada bi bio član žirija i morao odabrati ko je najbolji samo bi se naklonio i izašao iz sale.
 
NAO-PAKO!!!
Danas mi rodjendan 31 puna pa reko da UDAVIM DŽORU da prinesem zrtvu bogovima starosti
Naj starija u stadu 7 godina stara podgojena i ima sve zube
Ode pod sač
A dranje od glave (amerčki fazon sa YouTube)
Mnogo je lakše
0305971d8b75b88d4afc76244dd73092.jpg
e9b5d918508874f478c6e3f4822cf4eb.jpg


Poslano sa mog Moto C koristeći Tapatalk
 
Hvala kolega, inako slabo pijem juče i noćas smo pravili tulum u ILOKU (HR) burazer ima praznu kucu tamo pa smo zalivali ILOČKIM TRAMINCEM
Jedva sam jutros granicu potrefio
Naidji da pokisnemo

Poslano sa mog Moto C koristeći Tapatalk
 
Nije baš danas već pre par dana, al' sad naletih na temu... :osmeh:

Imao sam neku dobru stolicu za komp, na kojoj je naslon stalno podupirao leđa kako god da sedite (opruga stalno gura naslon a jačina tog "guranja" se podešava). Ja sam taj sistem zloupotrebljavao tako što sam bukvalno ležao na toj stolici (isturim sedalni deo napred u odnosu na naslon, legnem na naslon koji se spusti prema nazad, podignem noge na tabure), tj. koristio sam je kao fotelju za poluležeći položaj. Stolicu sam kupio polovnu i služila me je fino ali nije izdržala takvo korišćenje i bukvalno se slomila na pola, ja sam se skršio na leđa i ošinuo glavu o pod. Sad manje više za glavu (i ovako je šuplja :osmeh: ), ali bih da kupim opet tako nešto jer mi taj položaj jako prija kod dužeg gledanja tv-a ili čak i surfovanja (uz pomoć bežičnog miša). Ima li ko kakvu ideju za samogradnju ili preporuku za gotovo rešenje (u obzir dolazi samo polovno jer cenim da su takve stavri nove preskupe)... Bitno je da bude robusno za nas preko metera... :osmeh:
 
Nazad
Vrh