Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

zsq2q1.jpg
[/IMG]
1o1zcl.jpg
[/IMG]
Kupio Sam skorije imanje da prosirim svoje dvoriste,od smeca ko zna sta sve ima,samo znam da ce to biti ruzna proslost,4 pune prikolice smeca ima i jos...
 
Ma naši su jedan je član foruma, a drugi jok
Naj voliju Pepsi i napolitanke, mada ovaj drugi ni vopi ciao ne odbija

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
E pošto sam počastio taniraše drumova malo smo radili da ne bude da radim samo domaće krševe radim i evropske
Poljak
c791336577868ee30c2a818a243da2ea.jpg
b8102c2e5abccaa2c4ff35209eff2804.jpg
f58a0924476e87e122e020795e15a5ec.jpg
9908bdd35783cd61962229dbd6ee822d.jpg


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Baća poslao sam ti na Viber sliku u vezi toga šta je najlepše i najbolje na svetu ali postoji i druga strana priče... :osmeh:
 
Danas nista ali popio caj od mente, drugi caj od mente i kamilice,pojeo 3 jabuke tamo negde kasnije planiram jos 2 caja jedan od brane kamilice a drugi od kantariona...sta vise idem sad da skuvam taj od kamilice-pijte ljudi caj zdravo je.
 
Ja od jutros vinjak i vopi ciao
Roštilj i ostalo, roditelju rodjendan 58g


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Jos imam da radim ali stao da sipam gorivo i podmazem stroj...malo dimljenog mesa da nebi skripelo...treba i neki dan da idem kod sarmantne doktorke\zubarke...senjorite dela`guz...
 
Ma istresko sam sa verno kamionce na ove nase puteve ili bolje reci rupe i zakrpe...da je samo to nego ih suzili kao da rikse vozimo a ne motorna vozila...a i gde nabavit mazgu da vuce riksu? daleko kina a da mu kazes skreni levo on ce skrenuti desno u dunav a voda hladna,nemam kupace a i plicaku se davim...
 
Ради у долу, секли неку тополу у тополињаку на крају посла претерао ферџу преко цеви коју је мој идиот од комшије закуцао у земљу и просека задњу гуму са стране..избио ми идиот из џепа 18000 дианра и неће ни да чује да плати....вратићу му кад се слегне париша за пар година, неће знати шта га је снашло говно једно дођошко.....
 
Nazad
Vrh