Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

E nek sam se tih čunkova i soluntara rešio iz kuće, čišćenja odžaka i ostalih zimskih radosti


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Sta je vrh čast za BOSANCA?
Kao ne znate?
Pita sasirom!! Da zajedno iscela!!
Ili pita od škembića
To je čast i prestiž još kad je pivom zaliješ uf

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Evo od jutros skidao EVAL ploče sa neke šupe drugar kupio kuću pa hoće da je ruši zna da sam ja skupljač eval ploča pa mi dao da skinem i nosim,
Usput pokupio jednu moju kiperku već dva meseca je kod jednog člana, dao mu da se posluži al sam uzeo ja danas njegov traktor da vuče tu moju kiperku idemo pošteno pa ko koga zajebe
Odem posle posla u seosku kafanu onako prljav na VOPI CIAO kad tamo udje neki matorac naruči vopi lav i nedočeka konobara pade na pod sto reče Djoka Balašević:"SRED BIRTIJE OD SRČANE KAPI" !!
Stvarno ta smrt nebira mesto i vreme al nekog sreća hoće pa i kad umire!!
Crna hronika

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ubijam gripu već par dana. Neka žilava sorta ali posustaje. Vjerujem da ću sutra biti u voznom stanju da iskoristim lijep dan koji najavljuju.
 
Aha,dobar neki grip...imao sam i pre ali ovo je neki mutirani svinjski\konjski\aligatorski...bio kod doktora i rekao mi da pijem rakiju i dimljeno meso jedem,valja doktora poslusati covek citao one debele knjige koje ni on ne razume,vata` medicinske sestre...covek ima znanje...
 
Završila karijeru, valjaće za ogrev, a i za meso.
e9bcaad4ba30a6b4cfe4b5eb257b55a3.jpg
1e9ee8b3ed4ab0abfaa0c7da7a1063b8.jpg
 
Svaka cast, trebalo je to odkopati

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh