Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

Pa ne valja mnogo je to cisto,ovaj nas kraj kad se vozis samo fali tarzan sa lijanom da ti prodje put...kod njih ne moze,sve pokosili i posekli drvece...i da uzecu ti jednu jagodu.
 
Pa ne valja mnogo je to cisto,ovaj nas kraj kad se vozis samo fali tarzan sa lijanom da ti prodje put...kod njih ne moze,sve pokosili i posekli drvece...i da uzecu ti jednu jagodu.

Jako zanimljivo je bilo, sto sve kao olizano.

Haha nije tolko strasno kod mene bar idem 2-3 da izigravam putara pa prodjem malcerom :)

Samo izvoli, posluzi se
 
Prevario se i skinuo filter vazduha sa kamiona,ocekivao sam da ce da bude cist a nije bas bio pa ga posle izduvao sa kompresorom i potom usisivacem usisao(nije losa praksa ali pre toga ipak kompresor da nebi usisivac stradao)...najradije bih ga jednostavno zamenio ali gde ce pare.
 
atpsvs.jpg
[/IMG]
s25nh2.jpg
[/IMG]
20jg5mf.jpg
[/IMG]
U selu Bosuta,kosenje trimerom i ostalo

- - - - - - - - - -

2ljs01k.jpg
[/IMG]
t7in9u.jpg
[/IMG]
2hnnof7.jpg
[/IMG]
ht62vl.jpg
ht62vl.jpg
[/IMG]Radno radno Lazarevac 1 DAN
 
Kolega gde ste nabavili kamen? Bas mi se dopada kako ovo izgleda, svaka cast!

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Evo ceo dan oko neke svinje 140-150kg slomila nogu, pa je bilo prinudno HITNOOOO!!!! dva preloma u butu I u plecki I jedno rebro, srce ogromno ko od bika, zuc velika kokosije jaje neznam sta joj je bilo sama u boksu ostavljena za krmacu al nista od tog
Rostilj je odlican cvarci jos bolji

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
I rostilj i cvarci...nije to lako ali ako se mora....nego reci mi dali je stvarno nesto bilo svinji ili si izmislio?:osmeh:
 
Danas 6 sati druženja sa trimerima, radili su oba, moj stari Alko kinez je derao sa koncem a Husqvarna sa malč nožem. NJih sam odmarao a ja sam radio bez pauze sem za sipanje goriva, skontao sam da moram da nabavim neki dobar uprtač, ovaj obični me ubio danas, imam osjećaj kao da su mi ramena slomljena, ..bem ti korov.
 
I rostilj i cvarci...nije to lako ali ako se mora....nego reci mi dali je stvarno nesto bilo svinji ili si izmislio?:osmeh:
Stvarno najeb kod svinje, a hteo sam na sajam danas, veceras mi dosao kamion sutra nista od sajma dok see kamion ne zavrsi!,
Sinoc sam skontao problem kod svinje oko 9h Ali nisam imao snage, reko ako sam te srece da krepa do jutra nek joj je alal, ali prezivela sve do 13h kad joj bilo zakazano davljenje, hteo sam sledece nedelje da koljem neku drugu svinju Ali nije kojoj je namenjeno nego kojoj je sudjeno
A opet me struja omamljivac odusevila! Nisam padao na sajli kao oni na you tube

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
nikola720p
Samo jedna zamerka. Trebao si prvo spric da bacis na zid. Kao kad se malterise. Da se kamen bolje uhvati za zid.
 
Nazad
Vrh