Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

Прали ноге у пластичној вангли!?

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Јел спаваш ти кадгођ? Да ниси прешао у ове што сисају крв

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Да ви више је*ете, мање би седели за тастатуром

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Dva creva od goriva pustali pa zamenili,danas jednu gumu sto ispustila razmontirao pa planiram sutra da je zakrpim...gledam jedno crevo od hidraulike malo pusta,nije kriticno ali cim je krenulo nece dugo...za mnoge koji ne rade\time se ne bave sve su to kamioni,avioni i misle da je sve to tako lako:osmeh:
 
Pre neki dan otkrio sam da imam havariju na dovodu vode u kucu.Nakon 16 godina okiten je negde ko igla probio i danas sam raskopao sve.Sreca je okiten proguran kroz pvc cev pa postoji mogucnost da se provuce novi.A ko za k... sam napravio novo kupatilo prosle godine.E reko sam **greška ti kucu i sirotinju taman se malo skucis kad ono ajd opet ruj i seri po dvoristu i po kuci.sutra uz bozju pomoc nadam se da cu opraviti.
 
Eee kuća je rupa bez dna.Ovog proleća smo renovirali novu kuću.Pukla cev od vode pre x godina a nismo ni znali dok voda nije izbila napolje.Rezultat toga potonulo kupatilo,kuhinja i dnevna soba usled sleganja zemlje.Lupanje i rušenje zidova,vađenje temelja i sve iz početka a kada se sve radi ajde još i ovo pa ono i tako neplanski ode gomila para.
 
E **greška ti rupu bez dna.
Pa ja vec radim na ovoj mojoj babetini 16 godina i nema kraja.Borim se sam sa sobom da ne razmisljam o tome i da predjem u fazu bolimekita a ne da mi nesto iznutra....
Odnedavno sam poceo da razmisljam o tome da propusim ali samo domacu radinost i to organic iz baste:haha::haha:
 
Nazad
Vrh