Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

Bogu hvala mi jos nismo imali najeba sa stomacnim problemima,ne poricem da ih ima nazalost...valjda sam kontra nasadjen pa meni ovde lepo...grcku kategoricki odbijam iz licnog ubedjenja,more u cg jedino ima aj neki soecifican miris,jbg dam mu sansu jos ove godine pa cemo videti za dalje...mozda hrvatska,bugarska...sta znam...
 
Sremac, bez ljutnje, taj soecifican miris je miris kanalizacije pomešan sa morskom vodom. Isti taj miris sam doživljavao 20 i kusur godina u Kaštel Starom kod Splita gde sam proletovao detinjstvo i mladost (zbog familijarnih razloga) dok se nije zaratilo. Posle toga sam otišao par puta devedesetih i ranih dve hiljaditih u CG i rekao nikad više. Na nagovor žene počeli smo da odlazimo u Grčku, tada sam spoznao miris mora. Od tad samo Grčka. Da budem iskren, u bivšoj Jugi mi nije padalo da idem u Grčku, mislio sam da je Jadran najlepše more na svetu, ali nije....
 
Bio sam ja u grckoj,nije da nisam upoznat sa njihovim turizmom...ovde u sutomoru je krcato,guzva do jaja,sto me tesi da nisam jedina budala kojoj je ovde lepo..

- - - - - - - - - -

Ne ljutim se :),svako ima pravo da misli kako zeli...
 
Jao ovi ne radni dani me dokrajce...vise se umorim nego da sam radio...dodje mi na krov da se popnem i da bacam crep...bilo sta.
 
Koji neradni dani... ja radim kad imam posao... da bih radio moram da jedem jer kad sam gladan jedem... kad ne radim nemam da jedem...
 
Uf, sinoc dosao is svatova u 3h sreca nisam pio, trebam spremiti avliju zakazao sam krunjenje kukuruza za 5 ujutru, a danas BESNA ZENA, ona OGNJEM PALI, A NJEN BRAT ILIJA GROMOM BIJE!!!
BOZE OPROSTI a sto se mora mora se

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Kakve to veze ima. Meni moj Bog dozvoljava da radim kad mogu da radim a ne brani mi. Drugarski pozdrav.
 
Treba izbegavati sav onaj posao koji ne bi morao da se radi. U firmi se mora, oko stoke se mora. Sve drugo ako se moze valjalo bi se izbeci. Ko hoce moze ko nece ne mora. Nista ne mora da znaci, ali kad se nesto desi svi kazu boze zasto bas meni.
 
Posto je praznik danas ispalo mi super da iskoristim dan i registrujem kamion...
Jutros zavrsio tehnicki i sve ostalo, tu dobio sve potrebne papire i naloge za uplatu... u zurbi da stignem u banku pa kasnije u sup, pre isteka radnog vremena, ne primetim da su mi dali jedan dupli nalog... cova u banci prokuca sve i u supu primetimo da ima jedna dupla uplata od 38.000 din. Trk nazad u banku, kaze cova, ne mogu da storniram, gotovo je...
Poludeo totalno, pa Boze u kakvoj drzavi zivimo

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Danas sam se molio svom Bogu za duše ovih hejtera na ovom forumu.....
Kopirano sa interneta....


[FONT=&quot]У Новом Пазару на Огњену Марију гром удари у џамију..У памет се Србљи..[/FONT]

DjW-07IX4AA4Zp9.jpg
 
Koji neradni dani... ja radim kad imam posao... da bih radio moram da jedem jer kad sam gladan jedem... kad ne radim nemam da jedem...
Radi se o ratarskim poslovima koji nisu hitni-što se stoke tiče,,to se mora.Ja lično nisam dozvolio deci da kose detelinu jer ako je nisi kosio do sada za par dana neće biti ništa.Nikad se ne zna...To je baš svetac kod kojeg se aktivnosti smanjuju do moranja
 
Mene samo malo nerviraju ali i ne dotiču lažni moralisti, lažni Bogoljupci i veliki pravoslavci, lažni voćari i domaćini... poštovaće taj crveno slovo i neće da radi taj dan ali će opsovati Boga odmah ujutru čim preko volje ode da narani stoku ili će se prvo prekrstiti popivši svoju najbolju u kraju rakiju od šećerne repe a odmah zatim opsovati najstrašnije ženu, decu ili roditelje.
Ti koji se biju u grudi za Srbiju, hrišćanstvo i pravoslavlje a i dalje su obični mnogobožci i bogumili koji će se prodati kad mu rađa, umnožava ili umire samo da bi selo moglo da priča kako su veliki domaćini.
Poštovaće i primenjivati raznorazne mnogobožačke običaje jer je tako bilo od postanka prvo Srba pa onda kosmosa, planeta i Boga na kraju. Grešiće jer su tako i njegovi radili. Mrcvariće mrtve po kući, nositi hranu po grobljima da je raznose kučići, kupovaće plastične vence da zagađuje okolinu ali će i sagraditi vikendicu na groblju kako bi imao da odmori kad dođe jednom a možda nijednom da poseti mrtve.
Ići će u crkvu samo kad a možda i neće nikad skupiti para za neku ekskurziju ali će zato opomenuti nekog tamo nepoznatog kako ne treba da se radi na crveno slovo ne znajući zašto se ne radi i šta treba taj dan i kako ga provesti.
Možda će i na taj dan otići u crkvu i stajaće ispred ikona i popolopova i psovaće u sebi istog tog popa i komšiju što mu je prodao loše prase znajući da ga je isto tako zavrnuo nekoliko puta.
Koliko takvih velikosrba i vernika zna da prevali preko svojih lažljivih usana Očenaš? Koliko njih Vjerujem? Koliko takvih poganika poštuje Božje zapovesti?
Ali će buljiti u ovaj forum jedva čekajući da može malo sebe da zadovolji, da zadovolji svoj mali um i da zadovolji tu strašnu strast, da može da pomisli da ispadne pametan i važan, tako što će napisati nešto zlurado i onako najgoreseljački, lukavo.
Onako kako samo oni kad su loši umeju. Da gađaju tamo gde mu je njihov najmiliji - najtanji. Da se prisećaju gde su im komšije najslabije, gde će da ih boli. Da se prisećaju svih zanih i neznanih iz njihovih familija samo da im nađu slabe tačke.... Da mogu da ih povrede najstrašnije... Da im se vidi na licu, na tom izmučenom licu bližnjega svoga koje je istinito naše ogledalo, da se vidi bol, patnja, strah, nemoć... samo ga to 'nadahnjuje', samo ga to zadovoljava... samo ga to umiruje...
Krstiće se kad vidi crkvu ili kad čuje crkveno zvono ali će ladno prevariti svoju ženu i otići sa kurvom ili razoriti nekome vezu ili brak bez trunke žalosti.
Moralisaće kako svako treba da ima svoje mišljenje ali samo ako im se to mišlje sviđa. U suprotnom pokušaće da ga uvrede najstrašnije i da ga odgovore od pisanja.
Hvaliće se kako voli Srbe i Srbiju ali će zato da 'zajebe' sve redom. I tu istu državu i komšiju i nadničara i otkupljivača.
Uzdizaće pravoslavlje u nebesa ali će isto tako prodati svoju zemlju neverniku a onda će podbunjivati narod kako mu je ta zemlja oteta i kako je opet treba vratiti i da treba je vratiti njemu kako bi mogao opet da je proda. Za novce od prodate zemlje skloniće svoje dete u inostranstvo da ne gine ali će itekako slati tuđu decu u unapred izgubljene ratove.

Bog u koga verujem sigurno nije isti taj u koga veruju ti srpski izrodi.

Imam poštovanje za zemljoradnike i boli me šta se radi sa mukom i znojem koji se prodaje u bescenje. Nemam poštovanje za seljačke džudže.
Par njih na forumu su u opciji ignorisani tako da ne vidim šta pišu.
Za njih je poruka u potpisu:

Ne raspravljaj se sa budalom, prvo će te spustiti na svoj nivo a zatim pobediti iskustvom!
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh