Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

Pocepao 10m drva, ovro nesto malo zobi, kombajn pripremio za zimski san...
Sad seo da predahnem pa na utovar drva koja su jutros pocepana pa vozim prijatelju... a veceras ako bude lepo vreme mozda i na vaser

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Evo krmaca se oprasila prvi put, 7 prelepih I 1 krzlja
Ovca se jedna ojagnji bas sad, isao sam da gasim zalivanje u basti kad cujem jagnje popalim svetla kad frisko ispalo jagnje bas krupno jedince, odvojio sam ih od ostatka copora
To sve zato sto zjakam ceo dan po bircuzima

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Improvizovao privremeni kavez za mlade zečiće.
3555849db796c9bb21f055cb1837ea89.jpg
 
Znaci tvoja je samo degustacija

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Oni se kote bas ko zecevi
A vec za 100 dana su spremni za noz
drzao sam nekad jako puno po 60-70komada
Bill su pusteni po stali, a kotili se u valovu
Sve beton I cigla nisu mogli da se ukopavaju

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Oni se kote bas ko zecevi
A vec za 100 dana su spremni za noz
drzao sam nekad jako puno po 60-70komada
Bill su pusteni po stali, a kotili se u valovu
Sve beton I cigla nisu mogli da se ukopavaju

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
Ja ga ne bi mogao zaklati pa makar ne jeo meso nikad.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ja sam U boki kotorskoj u mestu Risan,kisa skoro svaki dan... Ovde je bas ledena voda,kazu ljudi da ne pamte kad je bila ovako hladna...
 
Takva ti je prijatelju kanalizacija....:ppozdrav:

Ove godine sam bio zadnji put u CG i nikad više.U Šušnju na 100m od plaže gde smo se bili kupali nalazila se i gradska kanalizacija, fekalije i mokraća u delu gde sam poveo i troje svoje dece na direktnu zarazu a ne more.Promenuli smo plažu i otišli skroz na drugu stranu ,ali po povratku stariji mi sin 8-god.završio 3dana u bolnici ,dehidrirao i skomoleo od neke stomačne bakterije.Hvala Bogu drugo dvoje nisu imali te simptome sem lakše temperature.CG je zlo kome nikom ne bih preporučio,ali zgog nemogućnosti odlaska autom u Grčku zbog dalekog puta ,male dece i duge vožnje,odlučio sam se za CG al sam se debelo zajebao,nikad više dok sam živ. Šušanj je inače poznat po tome i zarazama jedan medicinski brat mi je u bolnici rekao da su on i sin pre par godina tamo pazarili salmonelu,zato pamet u glavu i što dalje od crnogorskog govnarskog primorja.
 
Možeš sam pronaći smeštaj u Grčkoj preko interneta a ako ne možeš autom plati samo prevoz autobusom. Put autom u Grčku je laganica... naspram hajdučije u CG. Inače te dve obale se ne mogu uporediti. Mi smo 2010 godine poslednji put bili u CG i bili bolesni a posle toga samo Grčaka i nikad nam ništa nije falilo... Te slobode nema nigde. Grci te poštuju kao ljudsko biće sebi ravno ako si i ti normalan i ne praviš probleme. Velike plaže gde možeš da se smestiš sa svojim suncobranom a ne da te harače majmuni i teraju da platiš 20+ eura za ležaljke. Po nekoliko hiljada 'turista' se gužvaju na malom delu plaže u CG a veći deo plaže gde su ležaljke je prazno jer niko nije lud da im to plaća. A lepota mora i temperatura vode ne može da se uporedi.
Samo kad jednom vidiš šta je Grčka nikada ti na pamet neće pasti da letuješ negde drugde.
 
Ove godine sam bio zadnji put u CG i nikad više.U Šušnju na 100m od plaže gde smo se bili kupali nalazila se i gradska kanalizacija, fekalije i mokraća u delu gde sam poveo i troje svoje dece na direktnu zarazu a ne more.Promenuli smo plažu i otišli skroz na drugu stranu ,ali po povratku stariji mi sin 8-god.završio 3dana u bolnici ,dehidrirao i skomoleo od neke stomačne bakterije.Hvala Bogu drugo dvoje nisu imali te simptome sem lakše temperature.CG je zlo kome nikom ne bih preporučio,ali zgog nemogućnosti odlaska autom u Grčku zbog dalekog puta ,male dece i duge vožnje,odlučio sam se za CG al sam se debelo zajebao,nikad više dok sam živ. Šušanj je inače poznat po tome i zarazama jedan medicinski brat mi je u bolnici rekao da su on i sin pre par godina tamo pazarili salmonelu,zato pamet u glavu i što dalje od crnogorskog govnarskog primorja.
I ja i zena pre 2 god. isto prosli u Sutomoru. Kupali smo se samo jedan dan,a ostale proveli u krevetima uz povracanje i proliv. Zena je primala i infuziju,a ja nisam jer su nam braca za jednu infuziju naplatili 50 evra. Ako nemam pare za Grcku ili slicno,necu ni da idem na more. Bolje i to nego da se kupam u crnogorskim govnima i jos da me deru cenama.
 
Potpisujem kompletan post sto je napisao kolega vuxsd. I mene je kupanje u kanalizaciji Crne Gore prebacilo na letovanje u Grcku. Jos kad nasi zavrse auto put kroz Grdelicku klisuru putovanje za Grcku bice totalna laganica.
 
Sa DJETICIMA sam davno zavrsio
Bugari I Grci su ok
Hrvati su ok
Mada vise sam PLANINSKI TIP ladovina nema muva, nadje se kakvo jezero il bazen, Ali me ekipa obicno prevari

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Od zimus sam resio iskljucivo madjarska MOROHALOM
Super smestaj, usluga cene ljudi sve super a blizu

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh