Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

veoebt.jpg
6rkdaf.jpg

2en3gbd.jpg
2gvmrzc.jpg

jzaemp.jpg
3005em0.jpg

Radno radno (3dan) blizu L. vreme je posluzilo lepo bilo je vrucina ali moze da se radi,sad slede ovi praznici i pravi se pauza,nastavljam dal 2 ili 3 maja....
 
Na bolovanju. Prije par dana se probudim i osjetim blago zatezanje u desnom koljenu. Kad malo razgibam ide to uz više straha da će da zaboli nego što boli. Dva dana pada kiša i ne idem na gibanje i sad boli više. Juče sam mazao onom konjskom masti i nije pomoglo. Valjda ne djeluje za ovu boljku ili živinku. Danas prešao na rakiju i čini mi se malo bolje. I sutra javlja kišu pa nastavljam eksperiment.
 
Na bolovanju. Prije par dana se probudim i osjetim blago zatezanje u desnom koljenu. Kad malo razgibam ide to uz više straha da će da zaboli nego što boli. Dva dana pada kiša i ne idem na gibanje i sad boli više. Juče sam mazao onom konjskom masti i nije pomoglo. Valjda ne djeluje za ovu boljku ili živinku. Danas prešao na rakiju i čini mi se malo bolje. I sutra javlja kišu pa nastavljam eksperiment.


Verovatno meniskus.
 
Umne radove radio...ceo dan na mesalici,kao masina...secam se jednom sam se tako preforsirao da sutra nisam mogao iz stolice ustat ali sad ne.
 
Opa biće PENA PARTY
Jedino moja ulica ko Gerontološki centar, nidje dobre komšinice

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nisi jedini Luka, malo dalje ima ali moram kolima, onda svi cuju i vide, jbg, po kolima znaju ko je, a peske da idem daleko.. jednom me srela jedna starija zena tu iz komsiluka u mraku dok sam pesacio, bio me strah da me ne napadne al sreca pa valjda se vracala kuci, isla istim povodom...
Niko nista nije saznao, svesna je da znam gde je mogla biti pa eto cuti ona a i ja

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Sreća ima "čelo bašče" samo predjem preko 'levatora
Sa levatora na kavez za zercove, šutnem taksina i gas
Kurvane po selu je vrlo jebeno pogotovo sa udatim ženama, rade vile lopate i dvocevke
Zato sam posadio voćnjak u pešačkoj zoni
Ladovina

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Rezervisao prasice i jagnje za slavu i posle 20 godina bio na stocnoj pijaci :osmeh: Posto redovan snabdevac od zimus ore nebeske njive.A posto sam jelte na odmoru i vec dve nedelje na selu sutra posle ravno 30 godina ima i da kojem :haha: A nista ne bi bilo kao sto jeste da Djulijetu nisam zamenio novim prevoznim sredstvom, moze za klub, a moze i za igranku :osmeh:

o075l4.jpg


Lepsa polovina kaze da je kriza srednjih godina :haha:

A da tucemo pivo redovno u lokalnoj prodavnici tuborg 55 din :haha: A sto se tice svaleracije pita me komsinica gde je zena i jel imam sta da jedem, kruzi selom prica da sam se razveo i da me isterala zena :haha:
 
Ništa. Pogledam van a ono poplava. Žito je i prošle godine pojela voda. Kukuruz će biti skuvan kad ugrije. Trave i djeteline treba kositi i negdje odvesti jer onako zamuljeno neće ni da gori. Da sam mlađi išao bi gaziti po plićacima i malo istraživati. Bar da sunce ugrije da ubije ovu tugu.
 
Nego...dali se lepi mecinka za prste...?:osmeh: mani ja kosio neku veliku travu,pa puna vlage gusilo...jos pre ovih kisa roknuo joj ureju...
 
Havarija na gorioniku,temperatura metala kada smo skinuli izolaciju 180 stepeni, temperatura vazduha na pola metra udaljenosti 76 stepeni,uz pomoc velikog kalorifera kojem smo iskopcali grijac smo uspjeli izdrzati da uzmemo mjere potrebne za reparaciju- 4 sata rada u bukvalnom paklu,garezi i prasini,proizvodnja ne smije stati. Koza na licu mi se jos crveni kao da sam izgorio na suncu. Ja sam ovaj garavi.
f84733c0ceb2a5128370f48f51c7a01d.jpg


Sent from my A6 using Tapatalk
 
Danas lopatao dovoljno za ceo forum...ali dobro je za kondiciju-kad bi neko duze vreme zaredjao ali sa pauzama:cool:
 
Nazad
Vrh