Herbicidi 2010

nemože da se kupi kod njih ja sam išao u BEOGRDD ulica Triše Koceleroviča kod auto komande oni prodaju samo preko svojih distributera
 
I u BASF-u najavljuju nesto nize cene, moraju jer je velika ponuda sredstava iz Kine. :cool: ::svaka cast::
 
ja sam čuo da baš zbog kineza i spuštaju cene a ovde se neki i žale na kineze ali ko če ih znati mi smo poznati po tome da kada nešto neuspe a bila je naša greška da odmah osudimo proizvođače
 
mi sve ptcenjujemo kao da je nase sve ok pa tako i kineske herbicide a ja pretpostavljam da mnogi poznati proizvodjaci herbicida aktivne materije uvoze iz kine ako ne sve ono barem neke i samo ih prepakuju u svoju ambalazu :ppozdrav:
 
tako je sa svim proizvodima cela evropa je svoje fabrike prebacila u kinu samo nama savetuju da kupujemo zapadno da bi oni imali veču zaradu primera radi pežo na 206 stavlja masku od citroena i prodaje ga u kini kao C3 vw pravi fabriku u kini i proizvodiče kola samo za kinesko tržište jer u kini svaka treča porodica ima auto.pa tako je i sa nokiom.najkama itd samo nama kinesko nevalja a kinezi stigli i na mesec.
 
mica967 je napisao(la):
mi sve ptcenjujemo kao da je nase sve ok pa tako i kineske herbicide a ja pretpostavljam da mnogi poznati proizvodjaci herbicida aktivne materije uvoze iz kine ako ne sve ono barem neke i samo ih prepakuju u svoju ambalazu :ppozdrav:
ovo je potpuno tačno-samo stave etikete poznatih proizvođača
 
Potrebna pomoć ::pomoc:;!
Šta koristitii od herbicida da se uništi sirak na parceli gde planirana setva lucerke. Postoji li nešto sa čime se može tretirati pre setve, odnosno, ako ne, šta koristiti po nicanju deteline, i kada?
Molim za Vaš iskustva i preporuke!

:ppozdrav:
 
Na detelinu već izniklu mogu da se koriste protiv divljeg sirka:
Gallant Super
Fusilade
Select super
Titanic

i njihove zamene!
 
Nazad
Vrh