Cena goriva

Daleko smo mi od tih Francuza,nama jos previse dobro ide da bi uopste i skupili dovoljno hrabrosti da uradimo sto i oni.Slicni smo Rumunima kad su imali njixovog poslednjeg diktatora,kad ih je doveo do tacke gladovanja,tad su konacno odlucili sta i kako sa njim.
 
Trenutna cena goriva u belorusiji...0.5eumi sve slušamo lukašenko onakav a zive bolje nego mi
 
Francuzi pobedili!I pored vise puta ponovljenog stava Makrona,da nece popustati pred demonstrantima,Vlada je odlucila da suspenduje odluku o povecanju akciza.
Medjutim,u medjuvremenu su se pojavili novi zahtevi protestanata,pa je neizvesno da li ce se demonstracije nastaviti.
Izmedju ostalog,trazi se promena obrazovne politike i ostavka Makrona.
 
Zanimljivo je to sto neko, neku stranu drzavnu politiku u dusi prepoznaje i istrazuje dok nasu osim jednog coveka u ovoj zemlji niko ziv ne razume osim sto samo deo njih klimaju glavom i slazu se u svemu, pa makar im rekao da se i go..a jedu!
 
Nema on nikakvu politiku.Vlast i samo vlast....Pametan covek bi dao ostavku u ovakvim okolnostima.Navlace ga iz greske u gresku.Videcete koliko ce nas sve skupo kostati "njegova"ideja o korekciji granica.Sujeta ga zaslepljuje,a poltroni gledaju samo svoje zadnjice i klimaju mu glavom.
 
Zar je bitno da li su garavi ili beli?
47450255_612930399123316_7864523540647641088_n.png
 
Jos je taj neki faktor u udruzenju naftasa izjavio da su zahvatanja drzave u ceni benzina 55% a u ceni dizela 53%
 
Jel zna neko da mi kaze koja je minimalna kolicina goriva da se naruci recimo na nisu da bi se uzelo gorivo po veleprodajnoj ceni i da li daju neku cisternu na revers ili je neophodno imati sopstvenu?
 
Nazad
Vrh