Cena goriva

Danas zvao Eko pumpu i Mol. Ipak moram gorivo i dalje kupovati na NIS-u. Cena euro dizela 153,5, gasno ulje 148. Popust 5,odnosno 3 dinara. Dodatni popust za kupovinu vikendom trenutno ne postoji.
 
Kod nas je na Knezu očajno gorivo.Moje lično iskustvo.Te belo,te žuto pa onda zeleno a isti naziv i pistolj.
 
Taksi petrol tura od pre dve nedelje po 134 din.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Kod nas je na Knezu očajno gorivo.Moje lično iskustvo.Te belo,te žuto pa onda zeleno a isti naziv i pistolj.
Не само код вас, код мене овде сам исто приметио повећану потрошњу дизела за исти пређени пут, са Кнез петрола....а рекао ми и један другар да они избегавају да сипају на Кнезу, живи у околини КШ. Биће да нешто подвлаче.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Vecina drzava daje poljoprivredi jeftiniju naftu,a mi placamo full cenu,tako da po toj listi mi smo mozda na samom vrhu po pitanju cene.Italija npr,sad im je 1.41 euro za litru,ali za poljoprivredu imaju jeftiniju naftu,ispod nase cene,oko 0.90 centi.A koji je njixov standard u poredjenju sa nasim.
 
Komentar na ovu tabelu suvisan jedino bi dodao da bi mogli mnogima u svetu drzati lekcije iz efikasnosti i produktivnosti ,tesko da moze to i da se izracuna sa nasim subvencijama i cenom goriva
 
Kod nas na knezu gorivo 135din za poljoprivrednike. bez kartice. d
Dok na Nis u. imam pol
pupust 15 din za sipanje preko 100litara. inace 12din

Sent from my B15Q using Tapatalk
 
Toliko o "slobodi medija"

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh