Cena goriva

Cena je bila preko 100 lit. sipanja -15 din. 138 din. ili -12 din. 141 din. ispod 100 lit. sipanja...na agrokarticu i jedna i druga cena.
 
Jbg. Sad sam se setio da imam neku zlatnu nisovu karticu.@mindjusar Imam sms pa vu ti ga proslediti ako neverujes

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Na zlatnu, odnosno ko je sipo lane vise od 2000l.A ko sipa preko 600l dobije jos 1,5 din.Interesantno da NIS ima dve cene od mesta do mesta, 152,5 i 153din
 
Meni je stigla poruka ali za kupovinu 1000l. A do kraja aprila 30% na nisotek ulja.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Jel svi ti silni popusti što ih spominjete na NIS-u su za solarno plaćanje? Ima li tu neki rok od 30-40 dana?
 
Ovi sto nude na odlozeno nemaju popust. Mislim na ove lokalne sto daju na administrativnu zabranu.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Ne mora solarno ali onda mora preko neke kartice koju daje Kredi Agrikol banka. Na tu karticu plaćaš mesečno održavanje 190-200 dingosa a rok za placanje dizleta je u zavisnosti od količine koju uzmeš. Ponudili mi karticu i zamalo sam je uzeo,ali sam ipak odustao...
 
Na zlatnu, odnosno ko je sipo lane vise od 2000l.A ko sipa preko 600l dobije jos 1,5 din.Interesantno da NIS ima dve cene od mesta do mesta, 152,5 i 153din

U indjiji ima dve nisove,blize centru ta dinar a nekad i malo jace skuplje od one na kraju sela...nije uvek al se desava...i ja sam dobio sms sa popustima,najinteresantniji mi momentalno popust za ulja na nisu,posto ide prolecna zamena ulja... popust do 30 posto..
 
Nama najbliža Nis pumpa u Pećincima uvek je bila najskuplja sa cenama jer se nalazi tik pored auto puta pa smo često išli na Nis pumpu u Rumu da točimo gorivo jer je razlika bila drastična.
 
па ѕар немају у бановцима двојица што раде са горивом мислим да је код једног 1 евро а код другог мало јаче од евро колико знам у доста села има локалаца који продају око евро
 
Mene zvali pre neki dan sa pumpe gde sam pre sipao gorivo, (izmenjalo se mnogo vlasnika, zaboravio sam kako se trenutno zove) nude na avansnu uplatu cenu od 135 din.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Na Europetrolu je -10 din uz agro karticu,a jeftiniji su od nisa dinar,dva redovno evro dizel neke plavo-zelene boje
 
Nazad
Vrh