Cena goriva

Nije pristupnica res trada nego rti steyr,ja sam nedavno uradio 12 din do 100L a preko 100 valjda 15 din
 
Da li bi neko mogao da mi da kontakt od ovih sto dovoze molovu naftu, probao bih neku kolicinu?
 
Kod nas vredi, ja imam obicnu karticu i popunio RTI pristupnicu i dobijam popust na kolicine do 100lit 8din GU ,a 12din ED .Preko 100lit popust je veci .
 
167,4 din i od 01.10. ukinuli popuste......na 100 lit dobio 6 dinara popusta.....
Al nije mi zao treba budzet da se puni i drzava da zivi
A mi narod......... :svinja:
 
Koji bre popust, traže da sipaš preko 2000lit. odjedared i pljuneš 300.000din da bi dobio njihovu milostinju od 15din ma marš bre jebte se zajedno sa vašim popustom::jako_besan::
 
Ako sipas preko 100l imas popust 15 din

- - - - - - - - - -

Dodatni popust uz NIS Agro karticu i dalje vazi na svim NIS Petrol stanicama - 15din/l za evro dizel i G-Drive i 11din/l za gasno ulje, za kupovinu najmanje 100l. Popust vazi do 31.oktobra. Odjava STOPNIS na 1599, 0 RSD.

- - - - - - - - - -

Danas dobio poruku
 
Ja danas osvojio na NIsu ovaj popust,odusevio sam se.Ostalo mi za kokice

NIS.jpg
 
Ja i preko 100 litara kad kupim,opet bednih 3 dinara popusta (gasno ulje).

osnovna si grupa zato je 3 din.treba više para da im ostavljaš,tj.više čorbe da sipaš:osmeh:

- - - - - - - - - -

Ako sipas preko 100l imas popust 15 din

- - - - - - - - - -

Dodatni popust uz NIS Agro karticu i dalje vazi na svim NIS Petrol stanicama - 15din/l za evro dizel i G-Drive i 11din/l za gasno ulje, za kupovinu najmanje 100l. Popust vazi do 31.oktobra. Odjava STOPNIS na 1599, 0 RSD.

- - - - - - - - - -

Danas dobio poruku

Što meni nisu poslali istu poruku? imaš taj popust zato što si u višoj grupi potrošača,za one u osnovnoj nema tog popusta
 
Nazad
Vrh