Cena goriva

Meni ovu cenu poslali, nisu realni.
Inace bio do NIS-a i proverio, popust kao što su napisali članovi, 12din. Preko 600l još 1,5don za prevoz u nafti.
@talianu ipak je neka greška bila, poslali kasnije ponovo, 140 din...
 
Poslednja izmena:
Cetvrtak je blizu,tada Vlada ima redovno zasedanje.Siguran sam da ce neka mera biti doneta.Zele da poljoprivrednike privuku na svoju stranu u kljucnim momentima,ne dajte se prevariti,bice to skupo vraceno samo ako politicki prezive.
 
Maticu,sve sto smatras da treba obrisati brisi slobodno.Ja nemam problem sa tim,prosto volim da mi savest bude mirna,a mirna mi je tek kad kazem ono sto mislim da je istina.Brisi slobodno,bolje je po forum.
 
Nemam ništa protiv ali ne moraš u svakoj temi da politiziraš.Ako smo dozvolili u temi Chat onda tamo piši i ne truj ostale teme bespotrebno.
 
Kao, će dati neku kintu za gorivo, a sa druge strane će nas odrati sa porezima, bolje da nam ne pomažu...
Inače to za gorivo se hvale već drugu-treću godinu, i još uvek ništa...
 
Onda da preformulišem pitanje ...
Šta je bilo potrebno ranijih godina da bi se ostvarilo to pravo, a da nije u pitanju glasanje ?[/QUOTE

Šalimo se malo,nije bilo potrebno ništa posebno,država odredi maksimalnu količinu goriva po ha za koju se mogu dobiti subvencije,tvoje je bilo da kupiš gorivo i pribaviš račune u toj količini,i dobiješ povrat u određenom iznosu koji opet propiše država.E sad kako će biti ove godine (ako uopšte i bude) jer je ovo ipak kampanja pred izbore i sve je moguće,pošto postoje priče da će se uvesti neki model da ne bi neko ko se ne bavi "poljoprivredom" a ima zemlju koristio povlastice,ostaje da vidimo kako će to da se reši.
 
Hvala kolega ... Shvatio sam šalu naravno.
Naime, imamo aktivno (komercijalno) poljoprivredno gazdinstvo već decenijama, a ne sećam se da smo nekad kupili i litar dizela sa nekom povoljnošću.
Slučajno sam naišao na temu, pa mi je eto palo na pamet da postavim to pitanje.
 
Djadjo pa to zavisi od njih. Poslednji put bilo 2000 dinara po ha. Ranije bilo kupis xy litara dizela pa posaljes racune i onda ti vrate odredjeni novac po litru goriva. A svi poljoprivrednici bi hteli recimo 60 litara dizela po hektaru bez akciza. Al to ce biti u aprilu, i to samo prvog dana.
 
A što niste koristili? To je ukinuto pre jedno 5-6 godina, a pre toga je bilo. Ako je gazdinstvo već decenijama aktivno mogli ste to koristiti bez problema.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh