Cena goriva

Ja sam zlatnu-dajnmond dobio jos 2015,tada sam potrosio preko 10000 litara,za neko kratko vreme.
Meni je uvek maximalan popust i nikad ne zovem call centar da proverim koliki je popust.
Znam da su neki ljudi otisli da sipaju sa nekom zlatnom,medjutim kad su sipali nisu dobili maximalan popust.
 
Ja sam zlatnu-dajnmond dobio jos 2015,tada sam potrosio preko 10000 litara,za neko kratko vreme.
Meni je uvek maximalan popust i nikad ne zovem call centar da proverim koliki je popust.
Znam da su neki ljudi otisli da sipaju sa nekom zlatnom,medjutim kad su sipali nisu dobili maximalan popust.

Gde si i na čega izduvao 10.000lit godišnje,ili si mnogo zemlje radio ili neke mamutske usluge
 
ma trazis na Niss pumpi papir pristupnica Res tejd klubu popunis svoje podatke ona tamo na pompi kad provuce kroz racunar to bude za dan dva ides i sipas na obicnu poljoprivrednu katicu 15 din popust preko 100 l a 18 din kad sipas preko 600 litara ,to moze svako da dobije ko ima nis poljo lartisu kakva pi.da materina zlatna kartica
 
ma trazis na Niss pumpi papir pristupnica Res tejd klubu popunis svoje podatke ona tamo na pompi kad provuce kroz racunar to bude za dan dva ides i sipas na obicnu poljoprivrednu katicu 15 din popust preko 100 l a 18 din kad sipas preko 600 litara ,to moze svako da dobije ko ima nis poljo lartisu kakva pi.da materina zlatna kartica

Kakve veze ima nis sa res trejd klubom,verujem ti da je tako kako kažeš samo ne mogu da ih povežem:sta:
 
12 din popust placanje 3 nedelje. Kod koperanstke firme. Sve je to jadno, samo slaba uteha, trebalo bi bit 85 dinara maks.nama je gorivo sredstvo za rad, alat takoreci.
 
12 din popust placanje 3 nedelje. Kod koperanstke firme. Sve je to jadno, samo slaba uteha, trebalo bi bit 85 dinara maks.nama je gorivo sredstvo za rad, alat takoreci.
Tako je, na ovu cenu nasih proizvoda cena maksimum 80 din treba da bude pa da se nekako uklopimo!

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Juče sam kupio ED na NIS-ovoj pumpi uz agrokarticu koju imam nekoliko godina.Slabo je koristim pošto sinovi imaju iste kartice a oni su proletos kupovali ED.Popust je 15 dinara +1,5 dinar na "istakanje".15 dinara je popust u novcu a 1,5 dinara je u robi ,tj sipa ti još određenu količinu ED.
Inače pre izvesnog vremena su me zvali iz Nis-a da pitaju zašto trošim manje goriva ,nego predhodnih godina.:sta:
 
ma trazis na Niss pumpi papir pristupnica Res tejd klubu popunis svoje podatke ona tamo na pompi kad provuce kroz racunar to bude za dan dva ides i sipas na obicnu poljoprivrednu katicu 15 din popust preko 100 l a 18 din kad sipas preko 600 litara ,to moze svako da dobije ko ima nis poljo lartisu kakva pi.da materina zlatna kartica

Ovo ne važi za nisovu pumpu barem kod nas.Te pristupnice kažu idu samo na većim pumpama:sta:Koje su im to veće sam Bog zna.Na kojim pumpama se može kupiti gorivo sa nekim popustom na veću količinu od 100lit?
 
Poslednja izmena:
Na NIS-u sa karticom ide popust do 16,5 dinara na ED, uslov je da je u proteklih manje od godinu dana kupljeno preko 2000lit, i količina koja se kupuje da je veća od 600lit (to je tih još 1,5 din).
 
Nazad
Vrh