Cena goriva

Odakle ti to da je predaja subvencija tek u maj?

- - - - - - - - - -

*Predaja zahteva od 1maja?

Kad isplate tih 4000din tad ce isplatiti i ove za gorivo
 
Kolega poučeni dosadašnjim iskustvom netreba baš u sve verovati što se obeća. Mišljenja sam kao i Mixer da pre Maja meseca netreba računati na subvencionisano gorivo, ako bude i tada.
 
Žena koja mi vodi gazdinstvo, tj sve papire oko gazdinstva, ima razne veze i poznanstva po tim filijalama, trezorima, upravama, pa mi ona prenela vest...
 
Moguce a i ne mora da bude tako.
Ako bi hteli da se pokazu barem malo neka trebalo bi min. da daju 2000din po ha za gorivo,a nesto sam i ja procitao negde danas da daju valjda 60litx25din=1500din to je bruka.Bolje da ne daju onda nista.
 
E to je mera...ima da se svi vrate na selo! Malo li je ....akciza udara na 60 dinara a subvencija 15 dinara...
 
Kad on onako bitan dođe među građane,i onda pita nekog čiču od 80 godina šta ga muči,šta se tu može i očekivati.Pa jeb..m i državu i sve ako nam se pomoć od strane države bude ogledala u problemu nekih penzosa onda smo stvarno ugasili.
 
Vi jos nerazumete da vas .ebu u zdrav mozak vec 6 godina ,i normalno da se ovaj boles... nece lako odreci vlast sad ko izadje da glasa taj je jos ludji od njega ...
 
Ma nece se oni petljati sada sa racunima.Bice ovako kao sto su uradili i prosle godine za djubrivo direktna davanja 2000+2000din+???za korivo koliko ce da izdvoju,ako su izdvojili za djubrivo 2000din/ha ne verujem da ce ni manje nit vise od 2000din/ha= 6000din/ha ukupno po mom misljenju a mislim da necu pogresiti.

Samo da ne bude da se to gorivo oduzima od te 2000 din/ha koje se vodi da je repromaterijal... ? Da na kraju sve bude isto samo još da moramo da predamo i račune da bi izvukli ukupnih 4000 ?
 
Ovo je bukvalno sprdacina sa narodom sto radi ovaj majmun...900din hahahahaha,,,jel on to nas zajebava sada??PA AJ NA ULICE SADA...Ljudi jedino sada mozemo da ga skinemo da se ukljucimo ostalima u BG na proteste...jedino tako mozemo skinuti ovu bagru lopovsku
 
Tako i kod mene u selu,svi psuju,svi se zale na male subvencije,na skupo gorivo i na kraju ga svi glasaju,samo nas saka jada ispadnemo glupi u celoj toj guzvi.Sva sreca u selu sve babe i djedovi na seljackoj penziji od 11000 dinara pa vlastodrzac ima siguran glas.
 
Ja napisah još pre neki dan, da "od toga nema ništa", ovi su nas zajašili, i teraće do kraja, ako im dozvolimo.
Porez na zakup je 6300 din/ha, a milostinja još uvek nije ni blizu te cifre.
Kod nas je sutra šetnja.
 
Nazad
Vrh