Cena goriva

Паметно, паметно.....не откривамо ништа.
Тако је, 200 динара сигурица.....ко хоће може да уплати на кладионици.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Pozdrav ljudi ,da i ja zapratim temu .
danas kad sam cuo da dizel ponovo otisao gore svasta mi prolazi kroz glavu ili da sipam zejtin u belarusa ili da belarusa parkram a sredim malog vladimirca koji trosi ko upaljac ,pa jednu brzdu i u zimsko oranje ...muka moja kad pomislim da treba da tocim za 170 i kusur ko na streljanje da idem ::jako_besan::::jako_besan::...
 
Obicno pre svakog poskupljenja goriva ide u medijima mnogo jaka propaganda KAO NESTO SE CUDNO DOGADJA NA GRANICI SA SRBIJOM GRUPISU SE NEKE ORUZANE SNAGE i kao gotovo je da pukne i onda se pojavljuje NAS PSIHO koji kao MIROTVORAC resava sve na finjaka i SPASAVA DRZAVU OD NEKOG VECEG ZARISTA i dok ekipa razmislja kako je moglo da bukne NIKO NIJE NI PRIMETIO KAKO GA JE BESUMNO UVALIO a fora je slicna kao kada dzeparos pokaze babi prstom u daljini i dok se baba izbeci SIBICAR JE VEC ODRADIO POSAO gledao sam razne drzavnike u zivotu ali ovakav PSIHO jos nije vladao i koliko got da deluje nestvarno ON RAZVALJUJE OVAJ NAROD NAJBRUTALNIJOM PSIHICKOM TORTUROM i jos za to dobija podrsku svog naroda i puno poverenje na izborima a pri tom je pola naroda UBUNARENO U razna dugovanja i kredite po bankama nista mi nije jasno
 
Bolje u pravljenje nekih organizacija i planova, a protesti tek nakon toga.
Prijatelju taj put je njemu poznat i to on lako resava lovom ili ucenama. Kad bude narodu prekipelo e onda ce da nastupi bezanija jer ce biti krvavo. I Causeku je stradao od naroda iako je imao najokrutniju tajnu sluzbu oko sebe.
 
Prijatelju taj put je njemu poznat i to on lako resava lovom ili ucenama. Kad bude narodu prekipelo e onda ce da nastupi bezanija jer ce biti krvavo. I Causeku je stradao od naroda iako je imao najokrutniju tajnu sluzbu oko sebe.
I ko će onda da dođe na vlast. Krizni štabovi. Imali smo to sve već. Zato se ništa i ne dešava. Nakon takvih situacija najgori šljam samo ispliva na površinu. Suština se mora promeniti, ali mi to ne znamo. Američku borbu za nezavisnost je vodio Džordž Vašington, farmer. On se nije sam nominovao i posebno isticao u držanju govora, ali je bio poznat kao dobar organizator. Zato su ga predložili i izabran je jednoglasno da povede revoluciju. Posle toga su napravili sistem, koji manje više i danas funkcioniše.
 
Izvunjavam se nisam video pitanje, iz Beograda je moram pogledati u racun kako se zove tacno firma.
Čisto me zanimalo, jer većina petlja i mulja sa tzv. Mol naftom.

Inače na NIS pumpama ovaj popust na Agro kartici će posle 31.10. biti smanjen, sa maximalnih 15, na verovatno 12-13din. Kako čujem, konkurencija se buni. No, videćemo početkom novembra meseca, da li je informacija tačna.
 
Tačnije na 11.5din se smanjuje.

- - - - - - - - - -

Ustvari ja imam takvu informaciju,a šta će biti.... čuće se.
 
Takozvana mol je dugo bila dobra sad nikako do nje, nit ko nudi niti ista... nema nista bez kuke i motike, pa mi placamo naftu ko da mozemo bez nje, ko luksuz a ne alat.
 
Cujem da se mnogo dobro prodaje zejtin po Banatu [kad prodje traktor sve mirise na kokice i ponfrit ]:haha:
 
Nazad
Vrh