Cena goriva

Naspi još jednu,za treću smenu. Đ.Balašević. :)
Verovatno su zato tako velikodušni jer se najmanje sipa u to vreme. Danas sipao e.d. po 164.4din - 15din na vernost,što bi Bradonja rek'o.

- - - - - - - - - -

E jes Kiš! Upravu si i ja dobijam još dinar i po na prevoz (ovi moji tako zovu taj popust).Jbt,pa onda sam i ja super vero! Ha,ha :)
 
Jel su ti svi popusti što spominjete za solarno plaćanje? I kakve uslove dobijate na odloženo?

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Ala su vam popusti na vernost,nek zabiju taj popust sebi u d..e,nisam kupio na pumpi dizela nepamtim......
 
Jesu za solarno. Za odloženo nzm kakvi su uslovi... Ima nešto ali nzm šta i koliko.
Jbg Danger nismo u istoj koži.
 
Mi smo pre nedelju dana kupili za 153,00 donesu na kućnu adresu u toj ceni a račun kao što je na pumpi 164,90 tako na litra izađe oko 132,00 molov ED.
 
Koliko sam shvatio taj popust 15din se dobija zlatnom karticom pri kupovini preko 100l. A zlatna kartica se dobija posle kupovine par hiljada litara obicnom NIS agro karticom (nisam siguran za tacnu litrazu ali je lepa cifra u pitanju ako me secanje ne vara)
 
Posle zlatne ima i platinasta, da vidite tek tu zavrzlamu sa popustom,ako se ne varam, gleda se godisnja kolicina, ali i mesecna pa na osnovu toga popust
 
За златну се гледа фодишња потрошња, за платинасту месечна....

Имамо златну, а да би се добила кроз ауспух се мора протерати минимум 2500л годишње. Нас су били обавестили у мају месецу да смо до тада потрошили били 20% мање од претходне године, а вали нас из НИСа у НС. Што каже мој бабо, није ми јасно којом сте то рачуницом дошли до тог податка. Да је потрошња била мања, а по рачуну смо продували били кроз ауспухе цише него претгодне године.....

Треба да се дигну плате просвети па одмах поскупело гориво....
 
Koliko sam shvatio taj popust 15din se dobija zlatnom karticom pri kupovini preko 100l. A zlatna kartica se dobija posle kupovine par hiljada litara obicnom NIS agro karticom (nisam siguran za tacnu litrazu ali je lepa cifra u pitanju ako me secanje ne vara)
Tacno tako. kako sam ja prosao......prosle godine sam sipao na NISu ali preko neke Creditagrikol kreditne u saradnji sa NIS i to ti je zavrzlama do zla Boga, ja ti to otkazem preko banke i jedno vreme su davali samo 5 din popust. Ja promenim pumpu tad je Europetrol davao misllim 9 ili 10 din i posle izvesnog vremena poceli ovi iz NISa da me zivkaju pa sto vise ne tankujem kod njih, pa ovo pa ono i eto ti posle izvesnog vremena SMS da mi daju 15 din popust na preko 100 lit. Ajd kad ste navalili......:haha:
 
Koliko bi dali popust na tonu i malo vise mesecno? Ja sipam u Bosni pa nemam predstavu vec neko vreme ni koja je cena kod nas...

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh